خانه / اخبار گردشگری / اولین کشتی کروز حلال در ترکیه به آب انداخته شد

اولین کشتی کروز حلال در ترکیه به آب انداخته شد

چهار شب سفر دریایی در  دریای زیبای اژه ایده یک رمان نیست ، بلکه یک “کروز حلال” جدید و یک مفهوم جدید از گردشگری که در ترکیه رونمایی شده است .

اولین کشتی کروز حلال در ترکیه به آب انداخته شد . این کشتی کروز مطابق با ارزشهای دینی و اسلامی می باشد . مراکز تفکیک ورزشی ، امکانات آبگرم ویژه آقایان و بانوان به صورت مجزا، حمام جداگانه ترکی ، نمازخانه ، سرو نوشیدنی های غیر الکلی و تمام غذاها هم در این کشتی کروز حلال می باشد .

گردشگری حلال یکی از بازارهای سرعت در حال رشد در ترکیه است که تعداد هتل ها حلال از ۱۵ سال گذشته افزایش یافته است. با این حال، کشتی کروز حلال تا به امروز وجود نداشته  که اکنون توسط فیوژن تور (Fusion Tour) سازماندهی این سفر فراهم شده است .

اولین کشتی کروز حلال در ترکیه به آب انداخته شد در این کشتی کروز مطابق با ارزشهای دینی و اسلامی می باشد .

مسئولین این تور می گویند که این کشتی کروز حلال فقط در نوشیدنی و خوراک های اسلامی خلاصه نمی شود بلکه حتی نقاشی های روی دیوارهای این کشتی هم بر اساس ارزش های اسلامی طراحی شده است .

در این کشتی خانواده های مسلمان با خوردن غذاهای حلال احساس راحتی می کنند و می توانند با افرادی که احساسات اسلامی دارند معاشرت کنند .

خبرگزاری آناتولی می گوید : “این یک نتیجه از یک آرزو ترکیه برای انجام گردشگری مطابق با ارزش های خاص خود را دارد ، به جای کپی کردن چیزهایی که تاکنون از غرب کپی می شده است”

اولین کشتی کروز حلال در ترکیه به آب انداخته شد در این کشتی کروز مطابق با ارزشهای دینی و اسلامی می باشد .

بر اساس اعلام مسئولان تور حلال ، مسلمانان بسیاری از هم اکنون برای حضور در این کشتی کروز اعلام آمادگی کرده اند و همزمان با راه اندازی کشتی در ماه آینده ، تورهای گردشگری اسلامی به مقصد یونان و دیگر کشورها آغاز به کار خواهد کرد.

منبع : http://www.dailysabah.com

 

مطالب تصادفی جالب

جشنواره خوراک شناسی بین المللی در مالزی (Malaysia International Gourmet Festival) یا به عبارتی جشنواره MIGF یک حماسه تاریخی است که هر ساله میزبان بهترین و مطرح ترین سرآشپزهای محبوب برای به وجود آوردن غذاهای اسطوره ای در کوالالامپور است .

جشنواره خوراک شناسی بین المللی در مالزی

پنج شنبه, شهریور ۲۶, ۱۳۹۴جشنواره خوراک شناسی بین المللی در مالزی (Malaysia International Gourmet Festival) یا ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>