خانه / برترین جاذبه های گردشگری / جاذبه های تایلند / بازار گل بانکوک ، بزرگترین بازار گل تازه عمده و خرده فروشی در بانکوک

بازار گل بانکوک ، بزرگترین بازار گل تازه عمده و خرده فروشی در بانکوک

بازار گل بانکوک (Bangkok Flower Market) ، بزرگترین بازار گل تازه عمده و خرده فروشی در بانکوک است. این بازار دارای انواع گل های محبوب و آیتم های مربوط به گیاهان است که شامل گل های رز ، ارکیده و سوسن و چیزهای بیشتر می شود. بیشتر آن ها در بسته های ۵۰ و ۱۰۰ تایی فروخته می شوند و قیمت ها به طرز شگفت انگیزی ارزان می باشند. در بخش قدیمی شهر ، بازار گل در جاده چک فت (Chak Phet Road) در نزدیکی پل یادبود (Memorial Bridge) واقع شده است. بازار گل بانکوک درست در جنوب وات فو (Wat Pho ) ((معبد بودای خمیده (Temple of the Reclining Buddha)) قرار گرفته و به اسکله رودخانه دسترسی دارد ، بنابراین زمانی که با دیگر جاذبه های تاریخی در شهر قدیمی ترکیب شود، یک سفر یک روز عالی را ایجاد می کند.

در طول روز،  بازار خیابانی گل بانکوک نسبتا خواب آلود است، اگر چه این زمان خوبی برای بازدید مغازه های اطراف است. قیمت ها معمولا ارزان و معقول است اما در طول جشنواره خاص مانند ولنتاین، روز مادر، و یا فصل فارغ التحصیلی، گل ها خاص تر خواهد شد و بعضی مواقع تا سه تا چهار برابر هم گران تر می شود.

در بازار گل بانکوک علاوه بر گل های طبیعی ، لوازم جانبی برای ترتیبات گل نیز فراوان هستند، چه گلدان، گلدان گل، فوم گل، روبان، سیم گلفروش، شاخه و یا انواع برگ های تزئینی را می توانید از اینجا خریداری کنید.

Opening Hours : 24 hours, more popular during nighttime
Location : Chak Phet Road, the Memorial Bridge or Saphan Phut Chao Phraya pier
How to get there : Taxi or Tuk Tuk

مطالب تصادفی جالب

نمایش فانتاسی پوکت ، بزرگترین نشان جزیره پوکت است که با هنرمندان طناب باز ، و نمایش هنرمندانه با صدها فیل و سایر حیوانات با داستان های عجیب و غریب که آمیزه ای از سنت های کشور زیبای تایلند است

نمایش فانتاسی پوکت یا فانتاسی شو پوکت در تایلند

چهارشنبه, سپتامبر 9, 2015نمایش فانتاسی پوکت ، بزرگترین نشان جزیره پوکت است که با هنرمندان طناب ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *