خانه / برترین جاذبه های گردشگری / جاذبه های مالزی / بلندی های کامرون يکی از پهناورترين موقعيت های تپه ای در مالزی

بلندی های کامرون يکی از پهناورترين موقعيت های تپه ای در مالزی

بلندی های کامرون یا کامرون هایلند (Cameron Highlands) يکي از پهناورترين موقعيت های تپه ای در مالزی است که برای اولين بار توسط انگليسي ها در دهه سال ۱۹۲۰ آشکار گرديد. اين مکان داراي جمعيت ۳۴۰۰۰ نفره متشکل از مالي ها، چيني ها ، هندی ها و ديگر اقليت ها مي باشد. بلندی های کامرون به خاطر مسيرهايش معروف است. اين مسيرها بازديدکنندگان را از جنگل به سمت آبشارها و ديگر نقاط آرام و باصفا سوق مي دهد. به غير از راه هاي جنگلي ، منطقه حفاظت شده ای که به مزارع چای هايش مشهور است .

بلندی های کامرون یک فرار از گرما از زمینهای پست ، به سوی منطقه سرسبز و خوش آب و هوای ارتفاعات کامرون است . بلندی های کامرون یکی از قدیمی ترین مقاصد گردشگری مالزی می باشد. با یک جذابیت باغ انگلیسی ،ارائه دهنده مناظر سرسبز ، مزارع گل های رنگارنگ ، مزارع چای، جنگل ها ، دریاچه ها ، حیات وحش می باشد.

بلندی های کامرون ، یکی از محبوبترین جاذبه های گردشگری مالزی شامل مزارع چای و باغ گل و همچنین مزارع سبزی ، باغ های میوه ، باغ پروانه ها و مزارع زنبور عسل می باشد که تمامی آنها برای عموم مردم باز است. چندین زمین گلف هم برای گلف بازان می باشد در این پهنای سرسبز و خوش آب و هوا موجود می باشد .

همچنین نگاه اجمالی از پرندگان، حیوانات، خزندگان و حشرات. مسیرهای پیاده روی جنگل به خوبی مشخص شده که منجر به کوهنوردی به آبشارهای زیبا و چشم انداز پانوراما می باشد.

از کوالالامپور تا کامرون هایلند تقریبا ۲۲۰ کیلومتر راه است ، که ۱۵۰ کیلومتر اتوبان و ۷۰ کیلومتر هم در یک جاده شیب دار و سرسبز است . هر چقدر به ارتفاعات کامرون هایلند نزدیک تر می شوید هوا خنک تر می شود.

 

 

 

مطالب تصادفی جالب

ساختمان سلطان عبدالصمد در سال 1897 ساخته شد و توسط یک معمار انگلیسی، به نام ای سی نورمن (AC Norman) به سبک معماری اسلامی طراحی شده است.

میدان مردکا کوالالامپور – محل استقلال کشور مالزی

سه شنبه, مهر ۲۱, ۱۳۹۴میدان مردکا کوالالامپور(میدان استقلال و یا داتاران مردکا (Dataran Merdeka)) در مرکز ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>