خانه / اخبار گردشگری / جشنواره بوریا (Boria Festival) در پنانگ-مالزی

جشنواره بوریا (Boria Festival) در پنانگ-مالزی

جشنواره  فرهنگی بوریا به تقویت اجرای هنر سنتی مانند بوریا ،  پنانگ کمک می کند . جشنواره بوریا در پنانگ بسیاری از نژادها از طریق از طریق فرهنگ و آداب و رسوم و از طریق طرح ها و مقالات ارائه شده و همچنین گردشگران بین المللی متحد می کند. همچنین جشنواره  فرهنگی بوریا کمک می کند جامعه جوان به هنر و فرهنگ میراث پنانگ رو بیاورند و به این میراث فرهنگی  به خصوص بوریا عشق بورزند .

بوریا د حقیقت یک شکل تئاتر مالایی است که از هند منشاء است که از طریق فرآیندهای تطبیقی، تبدیل شدن به تنها تئاتر جامعه مالایی در پنانگ ، مالزی .

یک گروه معمولی بوریا متشکل از یک رهبر ، یک گروه کر ، کمدین و نوازندگان . عملکرد این گروه به طور معمول با طرح های کمیک کوتاه آغاز می شود و به دنبال آن هنرمندان به نوازندگی و حرکاتی رقص گونه و نوازندگی مراسم را ادامه می دهند .

زمان برگزاری جشنواره  فرهنگی بوریا : ۲۱ – ۲۲ آگوست ۲۰۱۵

مکان : قلعه کورنوالیسپنانگ 

Boria Festival

 August 2015 – Fort Cornwallis Padang Kota Lama, Georgetown, Pulau Pinang

تورهای برتر مالزی :

تور کوالالامپور

تور کوالالامپور پنانگ

تور کوالالامپور لنکاوی

تور کوالالامپور سنگاپور 

مطالب تصادفی جالب

جشنواره خوراک شناسی بین المللی در مالزی (Malaysia International Gourmet Festival) یا به عبارتی جشنواره MIGF یک حماسه تاریخی است که هر ساله میزبان بهترین و مطرح ترین سرآشپزهای محبوب برای به وجود آوردن غذاهای اسطوره ای در کوالالامپور است .

جشنواره خوراک شناسی بین المللی در مالزی

پنج شنبه, شهریور ۲۶, ۱۳۹۴جشنواره خوراک شناسی بین المللی در مالزی (Malaysia International Gourmet Festival) یا ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>