خانه / اخبار گردشگری / جشنواره خوراک شناسی بین المللی در مالزی

جشنواره خوراک شناسی بین المللی در مالزی

جشنواره خوراک شناسی بین المللی در مالزی (Malaysia International Gourmet Festival) یا به عبارتی جشنواره MIGF یک حماسه تاریخی است که هر ساله میزبان بهترین و مطرح ترین سرآشپزهای محبوب برای به وجود آوردن غذاهای اسطوره ای در کوالالامپور است . جشنواره خوراک شناسی امسال از تاریخ ۱ تا ۳۱ اکتبر ۲۰۱۵ برگزار می شود.

جشنواره خوراک شناسی مالزی
منو غذاهای این جشنواره بسیار خلاق و ابتکاری خواهد بود که در میان غذاهای ارائه شده در طول جشنواره خوراک شناسی امسال می توان به غذاهای  کلاسیک غربی، ژاپنی، مخلوط بین المللی، تایلندی و چینی، فرانسوی، آمریکای لاتین، سریلانکا، تایلندی، فرانسوی مدرن، و ایتالیایی معاصر اشاره کرد.

در سپتامبر ۲۰۰۱ ، در مراسم افتتاحیه جشنواره خوراک شناسی ، در اولین سال خود ۱۳ رستوران محلی شرکت کردند. در سال ۲۰۰۳  جشنواره خوراک شناسی مالزی ، بین المللی شد و پس از آن در سال ۲۰۰۶ ، جشنواره بین المللی خوراک شناس مالزی (MIGF) ، قادر به پذیرای بهترین سرآشپزهای رستوران ها از سراسر کشور شد.

در سال ۲۰۰۷ ، جشنواره خوراک شناسی بین المللی مالزی به عنوان یکی از ۵۰ رویداد برتر سال مالزی انتخاب شد و موفق به کسب دریافت جایزه طلایی برای بازاریابی از انجمن گردشگری آسیا و اقیانوسیه (PATA) شد . و این رویدارد تاریخی تا سال ۲۰۱۴ میزبان بیش ۱۰۰ رستوران با طیف وسیعی از غذاهای متنوع در سطح جهانی بود و امسال در سال ۲۰۱۵ باید منتظر بوجود آمدن یک رویداد تاریخی دیگر باشیم .

منبع : www.migf.com

مطالب تصادفی جالب

جشنواره باربیکیو کباب و شیشلیک ارمنستان هر ساله با حضور سرآشپزهای حرفه ای و آماتور از مناطق مختلف ارمنستان برای پخت 40 گونه کباب و هر کدام با ویژگی های خاص خود در شهر آختالا برگزار می شود

جشنواره باربیکیو کباب و شیشلیک ارمنستان

جمعه, سپتامبر 11, 2015آیا شما کسی را می شناسید که کباب دوست نداشته باشد ؟ ما ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *