خانه / اخبار گردشگری / جشنواره پرنده جزیره بورنئو

جشنواره پرنده جزیره بورنئو

جشنواره پرنده جزیره بورنئو در اکتبر ۲۰۱۵ در جنگل های بارانی اکتشافی مرکز سانداکان (Rainforest Discovery Center Sandakan) برگزار می شود . سانداکان دومین شهر بزرگ ایالت صباح در مالزی است که هرساله میزبان جشنواره پرنده خواهد بود. 

 

علاقه مندان به پرندگان از سراسر جهان به صباح می آیند تا در جشنواره پرنده جزیره بورنئو شرکت کنند.  صباح خانه از ۵۶۸ گونه پرنده ، که چهار گونه از آنها در هیچ جای دیگر جهان یافت می شود.

جشنواره پرنده جزیره بورنئو (Borneo Bird Festival) در پارک ملی کینابالو (Kinabalu National Park) ، صباح برگزار می شود. فعالیت هایی مانند : مسابقه عکاسی، هدایت پرندگان ، دوره های آموزشی و همچنین بازی برای کودکان در این جشنواره ۳ روزه برگزار خواهد شد . این جشنواره در ترویج اکوتوریسم و ​​حفاظت از محیط زیست بسیار تلاش می کند و مسئولین جشنواره امیدوارند که شما را به همراه خانواده امسال در آنجا ببیند.

زمان برگزاری : ۲۳ تا ۲۵ اکتبر ۲۰۱۵

برگزارکنندگان : 
سازمان گردشگری صباح (Sabah Tourism Board/Sri Pelancongan Sabah)

Tel: 088-212121
Fax: 088-212075
Contact: Noredah Othman
Website: www.sabahtourism.com

منبع : www.sabahtourism.com

مطالب تصادفی جالب

جشنواره خوراک شناسی بین المللی در مالزی (Malaysia International Gourmet Festival) یا به عبارتی جشنواره MIGF یک حماسه تاریخی است که هر ساله میزبان بهترین و مطرح ترین سرآشپزهای محبوب برای به وجود آوردن غذاهای اسطوره ای در کوالالامپور است .

جشنواره خوراک شناسی بین المللی در مالزی

پنج‌شنبه, سپتامبر 17, 2015جشنواره خوراک شناسی بین المللی در مالزی (Malaysia International Gourmet Festival) یا به ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *