خانه / برترین جاذبه های گردشگری / جاذبه های مالزی / خیابان بوکیت بینتانگ ، گردشگاه روشن کوالالامپور

خیابان بوکیت بینتانگ ، گردشگاه روشن کوالالامپور

نیاز به هیچ مقدمه ای برای مردمان کوالالامپور و بازدید کنندگانی که به طور منظم به خیابان بوکیت بینتانگ می آیند نیست. خیابان بوکیت بینتانگ به عنوان مقصد نهایی برای انواع غذاخوری ها، سرگرمی ها ، خرید و دارای گزینه های بسیار مناسبی برای محل اقامت را می توان یافت ، شناخته شده است. به عنوان ضربان قلب کوالالامپور شناخته می شود ،   بوکیت بینتانگ ، خیابان پر انرژی است که هرگز خواب ندارد.

خیابان بوکیت بینتانگ در شب رنگ و بوی دیگری می گیرد . نوازندگان خیابانی ارائه دهنده سرگرمی های رایگان در پیاده روهای درخشان و روشن این خیابان هستند. دست فروش های خیابانی ، کافه و کلوب ها و رستوران ها حال و هوای دیگری را در خیابان بوکیت بینتانگ بوجود می آورند گردشگاه معروف خیابان بوکیت بینتانگ اغلب میزبان بسیاری از رویدادهای خاص در شهر مانند شب سال نو و جشن مردکا (روز ملی) ( Merdeka (National Day) celebrations) ، و همچنین میزبان کنسرت ها و جشنواره های خیابانی است.

خیابان بوکیت بینتانگ ارائه دهنده گزینه های بی پایان است که از صبح تا شب شما را در این خیابان سرگرم می کند. از مراکز خرید تایمز اسکوئر ، سوریا کی ال سی سی ، تا رستوران ها متنوع که از دست فروش ها خیابانی و رستوران های معروف خیابان الور تا رستوران های لوکس ایتالیایی و کلوب ها پرانرژی محبوب و معروف که تا پاسی از شب میزبان شما گردشگران و مهمانان عزیز هستند. اینها بخش کوچکی از سرگرمی های این خیابان پرجنب و جوش است که حتما پیشنهاد می دهم در سفر به کوالالامپور این زیبایی ها را از دست ندهید .

مطالب تصادفی جالب

ساختمان سلطان عبدالصمد در سال 1897 ساخته شد و توسط یک معمار انگلیسی، به نام ای سی نورمن (AC Norman) به سبک معماری اسلامی طراحی شده است.

میدان مردکا کوالالامپور – محل استقلال کشور مالزی

سه‌شنبه, اکتبر 13, 2015میدان مردکا کوالالامپور(میدان استقلال و یا داتاران مردکا (Dataran Merdeka)) در مرکز شهر ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *