خانه / اخبار گردشگری / سرزمین عجایب ماینز (mines wonderland) شکل تازه ای به خود می گیرد

سرزمین عجایب ماینز (mines wonderland) شکل تازه ای به خود می گیرد

سرزمین عجایب ماینز یا ماینز وندر لاند (mines wonderland) آشنای خیلی از گردشگرانی است که تا چند سال پیش به شهر کوالالامپور ، مالزی سفر می کردند که از چند سال گذشته دیگر خبری از این پارک زیبا نیست . تعطیلی سرزمین عجایب ماینز به گفته اکثر سایت های خبری به دلیل وضعیت نامناسب حیواناتی بود که در داخل باغ وحش این پارک زندگی می کردند که دولت مالزی ، ماینز وندر لاند و چند نمونه دیگری از این باغ وحش های کوچکی که رسیدگی مناسبی به وضعیت زندگی حیوانات نمی شد تعطیل کرد و حیوانات این باغ وحش ها را به باغ وحش اصلی کوالالامپور انتقال داد . البته تعدادی کمی از مردمان کوالالامپور هم در این سال ها به گردشگران می گفتند که این پارک درحال بازسازی و تعمیر می باشد .

چند روز پیش در تاریخ ۱ دسامبر ۲۰۱۵  سری به سرزمین عجایب ماینز زدیم ، که درب ورودی همیشگی پارک سرزمین عجایب ماینز نشان از تعطیلی آن داشت ، اما کمی آن طرف تر دقیقا چسبیده به مرکز خرید ماینز ۲ با تعجب مجسمه های بزرگی ساخته شده با سیم های فولادی و با نورپردازی های فوق العاده لامپ های رنگی نورانی مشاهده کردیم ، که البته همچنان در حل تکمیل و آماده شدن بود.

این تصمیم جدیدی بود که دولت مالزی برای راه اندازی دوباره این پارک گرفته است البته به شکل و شمایل کاملا متفاوت . این مکان که به هم اکنون با نام UNITY.ASEAN Lantern & Music Show شناخته می شود از تاریخ ۱۱ دسامبر ۲۰۱۵ تا ۲۲ فوریه ۲۰۱۶ در محل همیشگی سرزمین عجایب ماینز  از ساعت ۷ بعداز ظهر تا ۱۲ شب پذیرایی شما گردشگران خواهد بود.

STARTS:11 DEC 2015 to 22 FEB 2016
TIME: 7 PM – 12 AM
Venue:MINES WELLNESS CITY

Jalan Mines 2, Mines Wellness City, 43300 Seri Kembangan, Selangor

منبع : www.unityasean.com

مطالب تصادفی جالب

جشنواره باربیکیو کباب و شیشلیک ارمنستان هر ساله با حضور سرآشپزهای حرفه ای و آماتور از مناطق مختلف ارمنستان برای پخت 40 گونه کباب و هر کدام با ویژگی های خاص خود در شهر آختالا برگزار می شود

جشنواره باربیکیو کباب و شیشلیک ارمنستان

جمعه, سپتامبر 11, 2015آیا شما کسی را می شناسید که کباب دوست نداشته باشد ؟ ما ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *