خانه / برترین جاذبه های گردشگری / جاذبه های تایلند / معبد بودایی چالونگ در پوکت

معبد بودایی چالونگ در پوکت

معبد چالونگ (Wat Chalong) ، معبد بودایی است که مورد استقبال گرم بازدید کنندگان برای بیش از یک قرن بوده است. مردم محلی برای دعا و غربی ها برای یادگیری چیزی در مورد بودیسم به این معبد بودایی می آیند . معبد چالونگ از هفت صبح تا پنج بعد از ظهر باز می باشد.

وات (WATS)  یا معابد بودایی مهم ترین نمادهای تایلند هستند. تا حدودی به این دلیل که اکثریت مردم تایلند ، بودایی هستند ، برای آنها بسیار زیبا و مهم می باشد. در اطراف جزیره پوکت ، ۲۹ معبد بودایی پخش شده است .

پو تان جو وات (Poh Than Jao Wat) یکی از مهمترین مجسمه های بودایی در معبد چالونگ است .  این مجسمه در سالن غربی قدیمی از معبد واقع شده است و در کنار دو مجسمه دیگر قرار گرفته است .

وات (WATS) یا به عبارتی معابد برای مردم محلی تایلند ، مکان های مقدسی هستند ، بنابراین عاقلانه این است برای بازدید از این معابد از رفتارها و کارهای مردم تایلند تقلید کنیم .

معبد چالونگ حدود ۸ کیلومتری جنوب شهر پوکت قرار دارد. سفر در امتداد جاده چائو (Chao Fah Nok Rd)  از بازار و جشنواره مرکزی ، شما معبد چالونگ در سمت چپ جاده خواهید دید .

مطالب تصادفی جالب

نمایش فانتاسی پوکت ، بزرگترین نشان جزیره پوکت است که با هنرمندان طناب باز ، و نمایش هنرمندانه با صدها فیل و سایر حیوانات با داستان های عجیب و غریب که آمیزه ای از سنت های کشور زیبای تایلند است

نمایش فانتاسی پوکت یا فانتاسی شو پوکت در تایلند

چهارشنبه, سپتامبر 9, 2015نمایش فانتاسی پوکت ، بزرگترین نشان جزیره پوکت است که با هنرمندان طناب ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *