خانه / برترین جاذبه های گردشگری / جاذبه های تایلند / نمایش فانتاسی پوکت یا فانتاسی شو پوکت در تایلند

نمایش فانتاسی پوکت یا فانتاسی شو پوکت در تایلند

نمایش فانتاسی پوکت ، بزرگترین نشان جزیره پوکت است که با هنرمندان طناب بازان ، و نمایش هنرمندانه با صدها فیل و سایر حیوانات با داستان های عجیب و غریب که آمیزه ای از سنت های کشور زیبای تایلند است ، یک شب فوق العاده را برای شما می سازد.

فانتاسی شو پوکت (Phuket FantaSea) فقط یک محیط پر زرق و برق و نمایش نیست بلکه به عنوان میزبان یکی از بزرگترین کافه و رستوران ها در آسیا و در یک پارک زیبا است.  تعداد زیادی از فرصت های خرید ، کاخ فیل ها (Palace of the Elephants) ، مرکز ماجراجویی سیمیلان (Similan Adventure Centre) و چند مجموعه مواد غذایی دیگر ، همه در اینجا پذیرای شما هستند.

در نمایش فانتاسی پوکت همه چیز بزرگ ، روشن ، پر اب و تاب ، ساخته شده و شما را تحت تاثیر قرار می دهد. تعدادی زیادی از کارکنان در اطراف این محوطه بزرگ راهنما و آماده خدمت رسانی به شما هستند تا مسیر درست پیش روید .

تالار عظیم و طلایی رستوران کینار (Kinnaree) با ضرفیت پذیرش بیش از ۴۰۰۰ نفر با غذاهای تایلندی ، چینی و بین المللی و انواع دسرها و نوشیدنی ها آماده پذیرایی از شما مهمانان عزیز می باشد . قسمت بیرونی تالار عظیم و طلایی رستوران کینار (Kinnaree) با سقف های به سبک تایلندی به اوج قد کشیده اند و مجسمه های زیبا در جای جای محوطه ، شکوه خاصی را به این تالار بخشیده است.

درب سالن نمایش فانتاسی پوکت در ساعت ۲۰:۳۰ باز می شود و عکاسی با هر نوع دوربین دیجیتالی در طول اجرای نمایش ممنوع می باشد.

Phuket Fantasea
Opening Hours: 17:00 – 23:30 every day except Thursday – Show starts at 20.30
Location: Kamala Beach
Remarks: Ask your hotel if you wish to book this tour

مطالب تصادفی جالب

دماغه پرومتپ (Promthep Cape) شاید بهترین و شناخته شده محل در جزیره پوکت در تایلند باشد . هر روز اتوبوس های تور ، خودروهای شخصی برای تماشای غروب به اینجا می آیند .

چشم اندازهای پوکت – شگفتی های تایلند

پنج‌شنبه, آگوست 27, 2015چشم اندازهای پوکت مانند تصاویر سرسبز نقاشی زیباست . فقط کافی است ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *