خانه / برترین جاذبه های گردشگری / جاذبه های تایلند / پارک تفریحی و پارک آبی پاتایا – تایلند

پارک تفریحی و پارک آبی پاتایا – تایلند

پارک تفریحی و پارک آبی پاتایا (Pattaya Park) ، نقطه عطفی در ساحل جامتین (Jomtien) ، با یک برج شناخته شده با  ۲۴۰ متر ارتفاع است. این برج میزبان سه رستوران گردان در با بوفه بین المللی در خدمت مهمان خود است که همه با ۳۶۰ درجه  رو به پاتایا قرار دارند .

پارک تفریحی و پارک آبی پاتایا جاذبه ایده آل برای تمام اعضای خانواده است. از بالای برج ، شما منظره شگفت انگیز ترین ۳۶۰ درجه از کل منطقه را دریافت می کنید.  در ساحل جامتین نیز احساس خصوصی تری دارید ، با دستفروشان کمتر و با صندلی های  سایه دار برای استراحت.

پارک آبی پاتایا  دارای ساحلی با سرسره آبی غول پیکر و یک گرداب که در آن شما می توانید خود را رها و فقط با گردش به پایین بروید. اگر شما نمی خواهید خیس شوید ، سری به پارک های تفریحی و سرگرم کننده دیگر بزنید و از چند سواری در ترن ، کشتی وایکینگ ها ، مونوریل، چرخ فلک موسیقی و وسایل هیجان انگیز دیگر لذت ببرید .

برای کودکان هم درون پارک وسایل سرگرم کننده ای ویژه کوکان وجود دارد .

برج پاتایا هم دارای یک سکوی پریدن است  که شما می توانید یکی از سه راه برای بازگشت به زمین را امتحان کنید: آسمان شاتر (Sky Shutter)، سرعت شاتر(Speed Shutter)، و یا پریدن از برج (Tower Jump) که انتخاب هر کدام از این سه راه بسته به این دارد که می خواهید چه مقدار از آدرنالین شما ترشح شود .

حال در اینجا لازم است یکسری اطلاعات کاربردی را درباره پارک پاتایا بدانید :

پذیرش برای هر نوع از فعالیت متفاوت است.برج پارک پاتایا (Pattaya Park Tower) از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۰ شب باز است و دارای دو نوع بلیط است با بوفه یا بدون بوفه . پارک های تفریحی و سرگرم کننده (Fun Park) از ساعت از ساعت ۱۰ صبح تا ۷ شب باز است که دارای یک بلیط ترکیبی است که به شما می توانید از سه سواری استفاده کنید. پارک آبی پاتایا (Water Park) ، که شما یک قیمت در ورودی پرداخت می کنید  و می توانید از تمام امکانات داخل پارک لذت ببرید (مواد غذایی و نوشیدنی هزینه جداگانه دارد).

(Opening Hours: 11:00-22:00 (Pattaya Park Tower), 10:00-19:00 (Fun Park
Location: Thappraya Road, Jomtien Beach

مطالب تصادفی جالب

نمایش فانتاسی پوکت ، بزرگترین نشان جزیره پوکت است که با هنرمندان طناب باز ، و نمایش هنرمندانه با صدها فیل و سایر حیوانات با داستان های عجیب و غریب که آمیزه ای از سنت های کشور زیبای تایلند است

نمایش فانتاسی پوکت یا فانتاسی شو پوکت در تایلند

چهارشنبه, سپتامبر 9, 2015نمایش فانتاسی پوکت ، بزرگترین نشان جزیره پوکت است که با هنرمندان طناب ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *