خانه / برترین جاذبه های گردشگری / جاذبه های مالزی / پارک تفریحی لجندا در کنار اسکله لنکاوی – مالزی

پارک تفریحی لجندا در کنار اسکله لنکاوی – مالزی

پارک تفریحی لجندا در لنکاوی یا پارک دالام تامان (Dalam Taman) در کنار اسکله کوآه (Kuah) وقع شده است. پارک تفریحی لجندا (Taman Lagenda Langkawi) در لنکاوی ، پارک افسانه ای بسیار زیبایی است که زیبایی اصلی آن مجسمه های مختلفی است که در دل هر کدام از آنها افسانه ای نهفته است این پارک در سال ۱۹۹۶ بازگشایی شد و در محوطه باز پارک در کنار اسکله کوآه ، باغ موزه و مجسمه های رنگارنگ، با نشانه هایی با زبان انگلیسی بر روی مجسمه ها درباره جزئیات اسطوره ها ، چهره اسکله کوآه متفاوت کرد. ۵۰ هکتار در مجموع از ۱۷ مجسمه را به تصویر می کشد که نمایانگر افسانه هایی از غول های قهرمانانه ، پرندگان افسانه ای ، شاهزاده خانم زیبا و ده ها افسانه ای زیبای دیگر است.

از ویژگی های بارز پارک تفریحی لجندا ، باغ خوش منظره و زیبا با گل و گیاهان و سرسبز با درختان میوه می باشد. این باغ با نوار تفریحی ماهرانه های تزیین شده است که در آن شما می توانید نشانه هایی از صنایع دستی سنتی مالزی و اشیاء فرهنگی که به تصویر کشیده شده است را ببینید. پارک تفریحی لجندا حتما نقطه خوبی برای یک پیک نیک خانوادگی لذت بخش خواهد بود .

علاوه بر مجسمه های که افسانه های جذاب را به تصویر می کشد ،  چهار دریاچه ساخته دست انسان و همچنین یک نوار باریک از ساحل و مسیرهای پیاده روی ، اینجا را به یک نقطه محبوب برای گردشگران و مردمان محلی مالزی تبدیل کرده است. در مسیر پیاده روی پارک تفریحی لجندا در لنکاوی بسیاری از فروشگاه ها ، معاف از حقوق گمرکی می باشد. و وقت مناسبی برای خرید سوغات و مخصوصا شکلات است.

Lagenda Langkawi Dalam Taman
Opening Hours: Daily, 9am to 7pm
Location: Next to Eagle Square and Jetty Point
Address: Kuah Jetty, 07000 Kuah, Malaysia
Tel: 603 966 4223
Price Range: Free

مطالب تصادفی جالب

ساختمان سلطان عبدالصمد در سال 1897 ساخته شد و توسط یک معمار انگلیسی، به نام ای سی نورمن (AC Norman) به سبک معماری اسلامی طراحی شده است.

میدان مردکا کوالالامپور – محل استقلال کشور مالزی

سه شنبه, مهر ۲۱, ۱۳۹۴میدان مردکا کوالالامپور(میدان استقلال و یا داتاران مردکا (Dataran Merdeka)) در مرکز ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>