خانه / برترین جاذبه های گردشگری / جاذبه های جزیره کیش / پارک دلفین های کیش – پارک پرندگان – آکواریوم آب های شور – کلاسیک شو – پرشین شو

پارک دلفین های کیش – پارک پرندگان – آکواریوم آب های شور – کلاسیک شو – پرشین شو

مجموعه پارک دلفین های کیش ، مجموعه تفریحی شامل بخش های : پارک دلفین ها (نمایش دلفین ها یا دلفيناريوم) – پارک پرندگانآکواریوم آب های شورشو کلاسیک (سیرک گروه آکروبات ایران و روسیه) و پرشین شو می باشد ، که همه روزه از ساعت ۴ بعداز ظهر تا ۱۰ شب (که شاید در فصل های مختلف کمی تغییر کند) پذیرای شما عزیزان می باشد .

ورود به مجموعه ۱۰۰ هکتاری پارک دلفین های کیش ، از درب ورودی با کمی پیاده روی (که البته می توانید از قطارهای اتوبوسی یا ماشین های داخل پارک هم استفاده کنید) وارد پارک پرندگان می شوید . پارک پرندگان کیش ، اولین قسمت بازدید از این مجموعه است که  محیطی زیبا با بیش از ۵۰ گونه از پرندگان مختلف مانند : مرغ سقا، شترمرغ، طوطی ماکائو، طاووس، انواع لک لک، توکان، موزخوار، قو و انواع دیگری از موجودات آبی مثل تمساح ها می باشد . گرفتن عکس های یادگاری در کنار این پرندگان زیبا ، دیدن منظره غذا دادن به این پرندگان ، خاطره ای بیادماندنی را از بخش آغازین پارک دلفین های کیش می باشد. بعد از پارک پرندگان کیش ، به تماشای سیرک آکروباتی ایران و روسیه یا همان کلاسیک شو می نشینیم . دقت کنید عکاسی و فیلمبرداری در حین اجرای نمایش با هر نوع دوربینی ممنوع می باشد . بعد از اجرای نمایش هیجان انگیز از سیرک ایران و روسیه در مسیر به سمت آکواریوم آب های شور می رویم. آکواریوم آب های شور کیش ، محیط آرام و رویایی است که می توانید نظاره گر انواع ماهی ها رنگین کمانی ، کوسه ماهی ، ماهی های مرکب ، ستاره هی دریایی ، اسب دریایی و دیگر گونه های ماهی ها و موجودات دریایی باشید .

بعد از این قسمت مسیر را به سمت قسمت اصلی  پارک دلفین های کیش یعنی نمایش دلفین ها ادمه می دهیم. دلفيناريوم کیش ، اولین نمایش دلفین ها در ایران است که هنوز هم به عنوان بهترین ها در ایران و حتی خاورمیانه شناخته می شود . این بخش شامل نمایشی جذاب از دلفین ها ، شیر دریایی و گراز دریایی می باشد .

بعد از نمایش دلفین ها به بخش پایانی یعنی پرشین شو می رسیم . که ساعاتی خنده و شادی با برنامه های شاد ، موسیقی و مسابقه ، هدیه بخش پایانی هنرمندان ایرانی در مجموعه پارک دلفین های کیش به شما بازدید کنندگان عزیز می باشد . و در پایان ، سفره خانه سنتی با انواع غذاهای ایرانی و فرنگی آماده خدمات رسانی به شما عزیزان خواهد بود .

آدرس : جزيره کيش، پارك دلفين
تلفن : ۴۴۴۵۲۳۷ ۰۷۶۴
فاكس : ۴۴۴۵۲۳۰ ۰۷۶۴

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *