پارک ساحلی آل مزار در دبی

پارک ساحلی آل مزار (Al Mamzar Beach Park) با مساحت ۱۰۶ هکتار با کلبه های ییلاقی خصوصی برای کرایه ، استخر شنا ، غرفه های مواد غذایی ، ساحل و مناطق بازی بسیاری برای کودکان ، یکی از پارک های ساحلی با فضای وسیع و موقعیت منحصر به فرد با ساحل شنی و ماسه طلایی، و همچنین مناطق تفریحی موجود در این پارک نفیس باعث شده است که این پارک ساحلی را از دیگر پارک های ساحلی دبی متمایز کند .

پارک ساحلی آل مزار در طول جشن های و مراسم های شهرهای عربی در سال ۱۹۹۴ افتتاح شد .

 

امکانات رفاهی  پارک ساحلی آل مزار :

از ویژگی های اصلی زیبا و تفریحی این پارک ، پنج ساحل طولانی قابل دسترس با برج های مراقبت نجات غریق ، اتاق پرو و سایه بان های مناسب  برای استراحت در ساحل است. این سواحل به راحتی قابل دسترس است و با اتومبیل به راحتی می توان به اینجا رسید.

این پارک شامل یک استخر بزرگ که به ۳ استخر برای کودکان و بزرگسالان تقسیم می شود. صندلی ، سایه بان ، اتاق پرو ، دوش و حضور دائمی نجات غریق از امکانات دیگر این استخرها هستند.

مناطقی مناسبی برای پیک نیک ، کلبه های ییلاقی ، فضای سبز ، محوطه بازی برای کودکان و … اینها بخش های کوچکی از امکانات رفاهی مناسب پارک ساحلی آل مزار می باشد.

هزینه های ورودی و استفاده از امکانات پارک :
– هزینه ورودی خودرو ۳۰ درهم و  ۵ درهم به ازای هر نفر
– کلبه ییلاقی بزرگ ۲۰۰ درهم برای ۶ نفر
– کلبه ییلاقی کوچک ۱۵۰ درهم برای ۴ نفر
– استخر : ۱۰ درهم برای بزرگسالان و ۵ درهم برای کودکان

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>