خانه / برترین جاذبه های گردشگری / جاذبه های تایلند / پارک شهر و پارک آبی سیام-بانکوک-تایلند

پارک شهر و پارک آبی سیام-بانکوک-تایلند

بچه ها شادترین لحظات خود را می توانند پارک شهر و پارک آبی سیام (Siam Park City) در بانکوکتایلند سپری می کنند هنگامی که بتوانند چلپ و چلوپ کنند ، در آب راه بروند ، شیرجه بزنند و آزادانه سوار سرسره های لغزنده شوند. سواری ها و استخرهای هیجان انگیزی برای همه دوستداران آب وجود دارد. پارک آبی سیام جالب ترین مکان برای خیس شدن است. چیزهای زیادی برای دیدن در پارک شهر و پارک آبی سیام (Siam Park City) وجود دارد ، انجام دادن و صرف کردن تمام روز در پارک شهر و پارک آبی سیام در بانکوک بسیار لذت بخش است ، منطقه وسیعی به سرسره های هیجان انگیز پارک آبی اختصاص داده شده ، و پارک تفریحی جداگانه با سواری های فوق العاده برای بچه های کوچک و بزرگ وجود دارد.

شماز از طریق قلعه شاهزاده خانم وارد پارک شهر و پارک آبی سیام می شوید و دنیای متفاوتی از پارک آبی و سوارهای مختلف شهربازی را روبری خود خواهید داشت . از مرکز بانکوک تا  پارک شهر و پارک آبی سیام حدود ۴۵ دقیقه راه است و باید حدود ۲۰۰ بت هزینه کنید . ورودی پارک نسبت به اینکه از چه قسمت هایی از پارک می خواهید استفاده کنید متفاوت است که از ۴۰۰ بت تا ۹۰۰ بت متغییر است .

ساعات کاری پارک شهر و پارک آبی سیام : ۱۰ صبح تا ۶ بعدازظهر

Address : 203 Suan Siam Rd., Kannayao, Bangkok 10230
Tel : +66 (0)2 919 7200

Wallpaper-(41)

مطالب تصادفی جالب

نمایش فانتاسی پوکت ، بزرگترین نشان جزیره پوکت است که با هنرمندان طناب باز ، و نمایش هنرمندانه با صدها فیل و سایر حیوانات با داستان های عجیب و غریب که آمیزه ای از سنت های کشور زیبای تایلند است

نمایش فانتاسی پوکت یا فانتاسی شو پوکت در تایلند

چهارشنبه, سپتامبر 9, 2015نمایش فانتاسی پوکت ، بزرگترین نشان جزیره پوکت است که با هنرمندان طناب ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *