خانه / برترین جاذبه های گردشگری / جاذبه های مالزی / پارک پرندگان لنکاوی یا لنکاوی پرنده بهشت – مالزی

پارک پرندگان لنکاوی یا لنکاوی پرنده بهشت – مالزی

پارک پرندگان لنکاوی یا لنکاوی پرنده بهشت ​​(Langkawi Bird Paradise) یک پارک پنج هکتاری در امتداد خیابان آیر هَنگت (Jalan Ayer Hangat) است که رسما در سال ۲۰۰۲ راه اندازی شد. لنکاوی پرنده بهشت یا پارک پرندگان لنکاوی یک باغ استوایی با بیش از ۲،۵۰۰ پرندگان عجیب و غریب از ۱۵۰ گونه می باشد . جذابیت پارک پرندگان لنکاوی به اندازه ای است که این پارک به پارک حیات وحش نیز شناخته می شود و در حقیقت لنکاوی پرنده بهشت ، ​​اولین پارک حیات وحش طور کامل تحت پوشش در آسیا است و رسما در سال ۲۰۰۶ به پارک حیات وحش لنکاوی (Langkawi Wildlife Park) تغییر نام داد و دلیلش این بود که در این پارک علاوه بر پرنده ، گونه های دیگری از حیوانات مانند : تمساح ، مار پیتون ، الاغ ، راکون و میمون وجود دارد.

در مجموعه لنکاوی پرنده بهشت ، فروشگاه سوغاتی نیز وجود دارد که مکان خوبی برای خرید سوغاتی های جالب مخصوصا کریستال است . که می توانید علاوه بر خرید از خواص درمانی کریستال ها هم مطلع شوید .

پارک پرندگان لنکاوی از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۷ بعدازظهر باز می باشد (آخرین زمان ورود به پارک ۶ بعدازظهر است)

بلیط ورودی پارک پرندگان لنکاوی یا پارک حیات وحش لنکاوی : 

بزرگسالان : ۲۸ رینگیت
کودکان (۳ – ۱۲ سال): ۱۸ رینگیت

مسیر رسیدن به پارک حیات وحش لنکاوی بسیار راحت است . بعد از اینکه شما کوآه (Kuah) ترک می کنید و از شمال در امتداد خیابان آیر هَنگت (Jalan Ayer Hangat) به رانندگی ادامه دهید تا پارک حیات وحش لنکاوی را در سمت چپ خود را ببینید. پارک حیات وحش لنکاوی تقریبا ۱۰ دقیقه از کوآه فاصله دارد .

Langkawi Bird Paradise
Opening Hours: 08:30 – ۱۸:۰۰
Address: Lot 1485, Jalan Ayer Hangat, Kampung Belanga Pecah
Tel: +604 966 5855

مطالب تصادفی جالب

ساختمان سلطان عبدالصمد در سال 1897 ساخته شد و توسط یک معمار انگلیسی، به نام ای سی نورمن (AC Norman) به سبک معماری اسلامی طراحی شده است.

میدان مردکا کوالالامپور – محل استقلال کشور مالزی

سه شنبه, مهر ۲۱, ۱۳۹۴میدان مردکا کوالالامپور(میدان استقلال و یا داتاران مردکا (Dataran Merdeka)) در مرکز ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>