خانه / برترین جاذبه های گردشگری / جاذبه های تایلند / چشم اندازهای پوکت – شگفتی های تایلند

چشم اندازهای پوکت – شگفتی های تایلند

چشم اندازهای پوکت مانند تصاویر سرسبز نقاشی زیباست . فقط کافی است هنگام غروب خورشید در یکی از این ارتفاعات پوکت که چشم اندازه های ۳۶۰ درجه ای از جزیره پوکت به شما می دهد ، قرار بگیرید تا تصاویر این تابلوهای نقاشی بی نظیر جلوی چشمان شما نقش ببندد ، اینها شگفتی های تایلند است. البته خیلی ها دوست دارند سوار بر یک قایق بادبانی به دل این طبیعت زیبا بزنند و فقط نظارگر این مناظر زیبا نباشند . به هر حال با اینکه خیلی ها مخالف این هستند که دیدن چشم اندازهای پوکت به تنهایی هم می تواند بسیار جذاب باشد ، در اینجا به معرفی برخی از این چشم اندازها می پردازیم .

چشم انداز کارون (Karon Viewpoint in Phuket) : چشم انداز کارون که به چشم انداز کاتا (Kata Viewpoint) در پوکت هم معروف است ، از چشم اندازهای شگفت انگیز پوکت است . از اینجا می توانید کاتا نویی و کاتا یایی و سواحل کارون (Kata Noi, Kata Yai and Karon beaches) را ببینید . درخشان آبی دریا ، سواحل سفید ، و رنگ های عمیق سبز دامنه کوه های  پوکت از اینجا تماشایی است .

در چشم انداز کارون مقداری فضای پارکینگ وجود دارد که وقتی کمی شلوغ می شود می توانید کنار جاده پارک کنید . با ۱۰ دقیقه رانندگی از ساحل کاتا (Kata Beach) و کمی بیش از ۱۰ دقیقه  رانندگی از ساحل نایی هارن (Nai Harn Beach) به چشم اندازه زیبای کارون خواهید رسید .

 

Karon Viewpoint
Location: Situated on the road between Kata and Nai Harn

دماغه پرومتپ (Promthep Cape) شاید بهترین و شناخته شده محل در جزیره پوکت در تایلند باشد . هر روز اتوبوس های تور ، خودروهای شخصی برای تماشای غروب به اینجا می آیند . برای دوستداران غذا هم اینجا یک رستوران با منظره فوق العاده و هوای خنک وجود دارد .

Phromthep Cape
Location: Nai Harn – Rawai

خائو رنگ (Khao Rang (Rang Hill) – چشم انداز تپه رادار (Radar Hill Viewpoint) – چشم انداز آسیاب بادی (Windmill Viewpoint) – چشم انداز پاناوا (Panwa Viewpoint) – بودای بزرگ پوکت (Phuket Big Buddha) – چشم انداز پلوب پلا (Plub Pla Viewpoint) از چشم اندازهای دیگر پوکت هستند که در این ارتفاعات مناظر زیبای جزیره پوکت واقعا تماشایی است.

مطالب تصادفی جالب

نمایش فانتاسی پوکت ، بزرگترین نشان جزیره پوکت است که با هنرمندان طناب باز ، و نمایش هنرمندانه با صدها فیل و سایر حیوانات با داستان های عجیب و غریب که آمیزه ای از سنت های کشور زیبای تایلند است

نمایش فانتاسی پوکت یا فانتاسی شو پوکت در تایلند

چهارشنبه, سپتامبر 9, 2015نمایش فانتاسی پوکت ، بزرگترین نشان جزیره پوکت است که با هنرمندان طناب ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *