خانه / برترین جاذبه های گردشگری / جاذبه های تایلند / بهترین منظره پاتایا در کائو پاتایا

بهترین منظره پاتایا در کائو پاتایا

در اینجا یعنی در بالای کائو پاتایا (Khao Pattaya) می توان بهترین منظره پاتایا را مشاهده کرد . شما در ارتفاع  کائو پاتایا کل شهر پاتایا از شمال تا جنوب را زیر پای خود دارید و شاهد مناظر شگفت انگیزی از جزیره پاتایاتایلند خواهید بود.

برای رسیدن به این منطقه ، رانندگی به سوی جنوب از مرکز پاتایا (Central Pattaya) و از  اسکله بالی های (Bali Hai Pier) بگذرید . کائو پاتایا در بالای تپه Pratumnak قرار گرفته است که آدرس دقیق آن را می توانید از روی نقشه پایین همین مطلب مشاهده نمایید. در این نقطه بهترین منظره پاتایا قابل مشاهد است و تصاویر همچون کارت پستال روبروی چشمان شما است.

در بالای این تپه ، معبد بودایی خائو فرابت (Wat Khao Phra Bat) و مجسمه کرومولانگ چامفون (Kromluang Chomphonkhetudomsak) پدر نیروی دریایی سلطنتی تایلند نیز قرار دارد که برای مردم تایلندی بسیار قابل احترام است. هر روز و هر شب از این منطقه می توان منظره پانوراما پاتایا و جامتین (Jomtien) را مشاهده کرد و بهترین زمان دید شهر از  کائو پاتایا در اواخر بعد از ظهر و ساعات اولیه شب و هنگام غروب ، هنگامی که چراغ های شهر در حال روشن شدن هستند منظره شگفت انگیزی از جزیره پاتایا را می توان مشاهده کرد.

Khao Pattaya View Point
Opening Hours: 07.30 A.M. to 21.00 P.M
Location: Soi Rajchawaroon, Pratumnak Hill

مطالب تصادفی جالب

نمایش فانتاسی پوکت ، بزرگترین نشان جزیره پوکت است که با هنرمندان طناب باز ، و نمایش هنرمندانه با صدها فیل و سایر حیوانات با داستان های عجیب و غریب که آمیزه ای از سنت های کشور زیبای تایلند است

نمایش فانتاسی پوکت یا فانتاسی شو پوکت در تایلند

چهارشنبه, سپتامبر 9, 2015نمایش فانتاسی پوکت ، بزرگترین نشان جزیره پوکت است که با هنرمندان طناب ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *