خانه / اخبار گردشگری / کافه مار توکیو – ژاپن بازگشایی شد

کافه مار توکیو – ژاپن بازگشایی شد

 کافه مار توکیو در ژاپن درهای خود را به مشتریان بی باک باز کرده است. کافه مار توکیو که در ۸ آگوست بازگشایی شد ، دارای  ۳۵ مار همه غیر سمی تا به امروز است . مشتریان می توانند مار مورد علاقه خود را از یکی از ۲۰ نژاد مختلف از مارها در قفس روی میز خود قرار دهند. و در هنگام نوشیدن قهوه از تماشای آنها لذت ببرند .  هزینه ورودی کافه مار توکیو (نوشیدنی و مواد غذایی شامل نمی شود) ۱۰۰۰ ین معادل ۸٫۰۴ دلار آمریکا است .

با توجه به اینکه  کافه مار توکیو (Tokyo’s snake cafe) برای قلب های حساس بسیار مناسب نیست اما بسیاری از دختران دبیرستانی برای خنده و شادی به اینجا می آیند که احتمالا با توجه به محل این کافه در منطقه مد توکیو است . یکی از مسئولین این کافه می گوید دلیل بازگشایی چنین مکانی به این صورتی که شما مشاهده می کنید ، به دلیل درک بهتر مردم از خزندگان است و این تصور را کنار بگذارند که مارها می توانند بسیار مفید باشد و اینهمه ترس و وحشت از چنین خزندگان زیبایی بی مورد است . 

این مکان در  Social Lounge Ajito واقع شده است .

Social Lounge AJITO
Japan
Tokyo, Shibuya, Jingumae, 1 Chome−۸−۵
メナー神宮前 ۵F

مطالب تصادفی جالب

جشنواره خوراک شناسی بین المللی در مالزی (Malaysia International Gourmet Festival) یا به عبارتی جشنواره MIGF یک حماسه تاریخی است که هر ساله میزبان بهترین و مطرح ترین سرآشپزهای محبوب برای به وجود آوردن غذاهای اسطوره ای در کوالالامپور است .

جشنواره خوراک شناسی بین المللی در مالزی

پنج‌شنبه, سپتامبر 17, 2015جشنواره خوراک شناسی بین المللی در مالزی (Malaysia International Gourmet Festival) یا به ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *