خانه / اخبار گردشگری / افتتاحیه نمایشگاه نقاشی نوجوانان شیرازی – نگارخانه جم

افتتاحیه نمایشگاه نقاشی نوجوانان شیرازی – نگارخانه جم

افتتاحیه نمایشگاه نقاشی نوجوانان شیرازی امروز ساعت ۶:۳۰ پسین در نگارخانه جم برگزار شد . نمایشگاه نقاشی نوجوانان شیرازی از امروز ۶ شهریور ۹۴ تا ۱۸ شهریور ۹۴ از ساعت ۱۷ تا ۲۱ در نگارخانه جم منتظر حضور گرم و صمیمی شما عزیزان است.

۳۰ درصد فروش آثار هنرمندان نمایشگاه نقاشی نوجوانان شیرازی که متعلق به نگارخانه جم است به بنیاد کودک هدیه داده می شود. (بنیاد کودک ، کمک های مردمی شما عزیزان را به کودکان نابغه ای که نیازمند هستند هدیه می دهد و همواره به این می اندیشد که هیچ دانش آموز با استعدادی نباید به دلیل مشکلات اقتصادی از تحصیل بازبماند) .

هر ساله نمایشگاه های هنری و فرهنگی مختلفی در شیراز برگزار می شود ، ولی به گفته مسئولین نمایشگاه ، اینگونه نمایشگاه ها بسیار خاص است و بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار می گیرد .

تابلوهای نقاشی که در مدت این نمایشگاه نقاشی به نمایش گذاشته می شود متعلق به شاگردان بااستعداد و هنرمند آموزشگاه فتوحی است .

آثار هنری نوجوانان شیرازی به صورت تابلوهای نقاشی در سایز های مختلف در دو طبقه نگارخانه جم به نمایش گذاشته شده است و همچنین امکان خرید برای علاقه مندان وجود دارد .

 

نمایشگاه نقاشی نوجوانان شیرازی – نگارخانه جم :

زمان :  ۶ شهریور ۹۴ لغایت ۱۸ شهریور ۹۴ از ساعت ۱۷ تا ۲۱

مکان : شیراز – بلوار شهید آیت اله ربانی (جدید قران) – قبل از میدان ابوالکلام – بین کوچه ۷ و ۹ – پلاک ۲۲۵ – نگارخانه جم

 

مطالب تصادفی جالب

جشنواره خوراک شناسی بین المللی در مالزی (Malaysia International Gourmet Festival) یا به عبارتی جشنواره MIGF یک حماسه تاریخی است که هر ساله میزبان بهترین و مطرح ترین سرآشپزهای محبوب برای به وجود آوردن غذاهای اسطوره ای در کوالالامپور است .

جشنواره خوراک شناسی بین المللی در مالزی

پنج‌شنبه, سپتامبر 17, 2015جشنواره خوراک شناسی بین المللی در مالزی (Malaysia International Gourmet Festival) یا به ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *