خانه / اخبار گردشگری / امضا علیه برنامه پارک دریایی در دبی

امضا علیه برنامه پارک دریایی در دبی

دوستداران حیوانات طوماری را علیه برنامه پارک دریایی (SeaWorld’s) در پارک خاورمیانه امضا می کنند. بیش از ۹۸،۰۰۰ دوستداران حیوانات بیانیه ای علیه برنامه ای برای پارک سی ورلد (SeaWorld’s) در دبی امضا کرده اند.

شرکت آمریکایی که صاحب یک زنجیره ای از پارک پستاندار دریایی، آکواریوم جهت مکانهای تفریحی و پارک حیوانات گفت: در ماه مه سال گذشته برای باز کردن محل در خاورمیانه برنامه ریزی شده  است. اما ملانی بارت (Melanie Barrett) ، در یک  عریضه آنلاین در سال جاری اصرار کرد که به دبی به اجازه نمی دهد این پارک دریایی را باز کند.

سی ورلد (پارک دریایی) در ماه های اخیر در ایالات متحده در مورد رفتار با یک نهنگ در یک جلسه نقد و  بررسی کرد .

خانم بارت (Ms Barrett) گفت: “ما با هیجان در مورد بازگشایی این پارک در خاورمیانه صحبت می کنیم ، ولی تا بحال به احساس یک نهنگ فکر کرده اید . آیا شما فکر نهنگی که با جرثقیل برداشته می شود و سوار در  یک هواپیمای بزرگ از آن سر دنیا به اینجا آورده می شود و در یک مخزن آب در وسط صحرا رها شود ، هیجان زده می شوید ؟”

دکتر الساید محمد (Dr Elsayed Mohamed) مدیر صندوق بین المللی رفاه حیوانات در خاورمیانه  (IFAW) ، گفت پستانداران دریایی به طبیعت تعلق دارند.

دوستداران حیوانات طوماری را علیه برنامه پارک دریایی (SeaWorld’s) در پارک خاورمیانه امضا می کنند. بیش از 98،000 دوستداران حیوانات بیانیه ای علیه برنامه ای برای پارک سی ورلد (SeaWorld’s) در دبی امضا کرده اند.

ساکنان مخالف امارات متحده عربی در مورد امکان یک سی ورلد در دبی گفتند : اگر پارک پیش برود تبلیغات منفی را جذب کند و ظالمانه است که برای حفظ هر حیوانی در اسارت و جذب بازدیدکننده تبلیغات کنیم .

“با تمام مبارزات و تقاضا برای بسته شدن این نوع پارک های آبی در ایالات متحده ، تعجبی ندارد که سی ورلد به دنبال یک مکان جدید است.”

منبع : www.thenational.ae/uae/tourism

مطالب تصادفی جالب

جشنواره خوراک شناسی بین المللی در مالزی (Malaysia International Gourmet Festival) یا به عبارتی جشنواره MIGF یک حماسه تاریخی است که هر ساله میزبان بهترین و مطرح ترین سرآشپزهای محبوب برای به وجود آوردن غذاهای اسطوره ای در کوالالامپور است .

جشنواره خوراک شناسی بین المللی در مالزی

پنج‌شنبه, سپتامبر 17, 2015جشنواره خوراک شناسی بین المللی در مالزی (Malaysia International Gourmet Festival) یا به ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *