تور ارمنستان

تور ارمنستان  به چند دلیل می تواند از تورهای محبوب بین ایرانیان باشد : ۱- اقتصادی بودن تور ارمنستان (بستن تور به صورت زمینی و هوایی) ۲ – نزدیک بودن ارمنستان به ایران . البته داشتن جاذبه های گردشگری جذاب ارمنستان ، آب هوای بسیار خوب ارمنستان می توان دلایل بعدی محبوبیت تور ارمنستان در بین ایرانیان باشد . معمولا تور ارمنستان بین ۳ تا ۷ شب بر روی ایروان ، بزرگ‌ترین شهر ارمنستان و پایتخت این کشور بسته می شود .

تور ارمنستان  به چند دلیل می تواند از تورهای محبوب بین ایرانیان باشد : 1- اقتصادی بودن تور ارمنستان (بستن تور به صورت زمینی و هوایی) 2 - نزدیک بودن ارمنستان به ایران .

و اما برترین جاذبه های گردشگری ارمنستان که بیشترین بازدید گردشگران را تا به امروز از سرتاسر جهان داشته است : معبد گارنی — کلیسای گغارت — شهر جرموک — دره گل ها — دریاچه سوان — هانرابدوتیان هراپاراگ ( میدان جمهوری ) — کلیسای گریگورلوساوریچ مقدس — ساختمان اپرا — گاسگاد معروف به هزار پله — خیابان مارشال باغرامیان — هامالیر ( مجتمع فرهنگی ورزشی ) — بنای یاد بود قتل عام ارامنه — هاختاناکی ایگی (مجسمه مادر ارمنستان ) — پارک آبی ایروان — موزه قلعه اربونی ارمنستان – خانه و موزه سرگئی پاراجانف

در صورت تمایل می توانید اطلاعات تورهای خود را به صورت مختصر و مفید از قسمت ” تماس با ما ” سایت برای ما ارسال کنند ، و حتما در قسمت موضوع ، کلمه ” تورهای مسافرتی ” را بنویسید . *همچنین می توانید تبلیغات تورهای خود را به این شماره۰۹۲۱۸۳۳۸۳۴۷ هم ارسال کنید.

** تورهای گردشگری شما به صورت رایگان در همین قسمت قرار می گیرد **

تور تهران به ارمنستان - از ۳۰ شهريور ۹۴ الی ۰۲ مهر ۹۴ - هوائی - آسمان - ۱,۳۸۰,۰۰۰ تومان

تور تهران به ارمنستان - از ۳۰ شهريور ۹۴ الی ۰۲ مهر ۹۴ - هوائی - آسمان - ۱,۶۹۰,۰۰۰ تومان

تور تهران به ارمنستان - از ۱۹ شهريور ۹۴ الی ۲۳ شهريور ۹۴ - زمینی - ۷۳۰,۰۰۰ تومان

تور تهران به ارمنستان - ۱۶ شهریور ۹۴ - هوائی - آسمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *