خانه / تورهای گردشگری / تور ترکیه / تور استانبول آنتالیا

تور استانبول آنتالیا

تور استانبول آنتالیا از معروف ترین تورهای ترکیبی ترکیه است که ویژه کسانی است که می خواهند از تمام زیبایی های ترکیه لذت ببرند . تور استانبول آنتالیا به کسانی پیشنهاد می دهیم که می خواهند هم خرید ، تاریخ و مذهب را در استانبول تجربه کنند و در کنار آن به آرامشی لوکس در آنتالیا برسند .

در پکیج تورهای آنتالیا ، هتل های با خدمات ALL و UALL بسیار محبوب و پرطرفدار است . هتل های ALL و UALL مخصوص کسانی است که سفر لوکس را دوست دارند و می خواهند بدون اینکه آب توی دلشان تکان بخورد در یک سفر لوکس همه چیز را یکجا در اختیار داشته باشند و بسیار تمایل دارند که مقداری از وقت خود را در هتل های آنتالیا سپری کنند . خدمات ALL و UALL اکثرا ویژه هتلهای ۵ ستاره آنتالیا است که علاوه بر صبحانه و نهار و شام با میان وعده های مختلف از شما پذیرایی می شود و شما دیگر نیازی نیست دست به سیاه و سفید بزنید و فقط کافی است که لذت ببرید و سفری رویایی خود را در آرامشی کامل بگذرانید ..

تور استانبول آنتالیا از معروف ترین تورهای ترکیبی ترکیه است که ویژه کسانی است که می خواهند از تمام زیبایی های ترکیه لذت ببرند .

تور استانبول آنتالیا معمولا به صورت ۳ شب استانبول و ۴ شب آنتالیا بسته می شود که طبیعتا قابل تغییر و افزایش خواهد بود . در تور استانبول آنتالیا می توانید علاوه بر جاذبه ها و زیبایی های استانبول ، آرامش همراه با خرید و بازدید از جاذبه های گردشگری را در آنتالیا نیز تجربه کنید . در اینجا به معرفی مهمترین جاذبه های گردشگری آنتالیا می پردازیم : برج ساعت (clock tower) ، آسپندوس ، مسجد كنگره دار Yivli Minareli ، بندر قلعه كاله ايچی ، موزه آتاتورك ، موزه باستان شناسی ، غار كارائين ، پارک يوروک ، پاموک کاله ،
پارک آبی آکوالند که اینها بخش کوچکی از زیبایی های آنتالیا است .

در صورت تمایل می توانید اطلاعات تورهای خود را به صورت مختصر و مفید از قسمت ” تماس با ما ” سایت برای ما ارسال کنند ، و حتما در قسمت موضوع ، کلمه ” تورهای مسافرتی ” را بنویسید . *همچنین می توانید تبلیغات تورهای خود را به این شماره ۰۹۲۱۸۳۳۸۳۴۷ هم ارسال کنید.

** تورهای گردشگری شما به صورت رایگان در همین قسمت قرار می گیرد **

تور تهران به استانبول آنتالیا - از ۱۹ شهريور ۹۴ الی ۳۱ شهريور ۹۴ - هوائی - اطلس جت - ۳,۲۴۰,۰۰۰ تومان

تور تهران به استانبول آنتالیا - از ۱۲ شهريور ۹۴ الی ۲۰ شهريور ۹۴ - هوائی - تابان - ۲,۷۵۰,۰۰۰ تومان

تور تهران به استانبول آنتالیا - ۵ شهریور ۹۴ - هوائی - تابان

تور لحظه آخری آنتالیا - هوائی - ایرباس

تور تهران به آنتالیا - ۳۰ مرداد ۹۴ - هوائی - ماهان

تور تهران به استانبول آنتالیا - مرداد ۹۴ - هوائی - تابان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *