تور استانبول

استانبول بزرگترین شهر کشور ترکیه است و تور استانبول پرطرفدارترین تور ترکیه بخصوص برای ایرانیان است . استانبول تنها شهر بزرگ جهان است که شامل دو قاره است که توسط تنگه بسفر ، قاره آسیایی از قاره اروپایی جدا می شود و گردشگران تور استانبول به راحتی می توانند با گذشتن از یک پل ، در قاره آسیایی و قاره اروپایی استانبول به گشت و گذار بپردازند.

استانبول شهری پرجنب و جوش با آثار تاریخی و مذهبی بسیار است . شهری سرشار از تحرک و انرژی است . استانبول شهر ویژه ای است برای علاقه مندان به بازار و خرید .

استانبول بزرگترین شهر کشور ترکیه است و تور استانبول پرطرفدارترین تور ترکیه بخصوص برای ایرانیان است .

سواحل زیبای استانبول محل مناسبی برای آرامش است . ساحل ترو بلو با نمای بسيار زيبا و چشم گير از دريای مديترانه . ساحل بروس استانبول در امتداد دريای سياه که زيبايی و آرامش اين ساحل فوق العاده می باشد. علاوه بر این ها مراکز خرید و جاذبه های گردشگری بسیاری در استانبول شما گردشگران را به سمت خود می کشاند.

در اینجا به معرفی تعدادی از جاذبه های گردشگری استانبول می پردازیم که شما نباید در تور استانبول آنها را فراموش کنید : مسجد ایاصوفیه ، مسجد سلطان احمد (مسجد آبی) ، کاخ توپکاپی (توپکاپی سارایی) ، کاخ دلمه باغچه ، بازار بزرگ استانبول ، موزه باستان شناسی استانبول ، تنگه بسفر ، میدان تاکسیم ، کلیسای چورا ، برج گالاتا ، قلعه روملی حصار و مینیا تورک که اینها بخش کوچکی از جاذبه های گردشگری استانبول است که با سفر با تور استانبول می توانید از آنها دیدن کنید .

در صورت تمایل می توانید اطلاعات تورهای خود را به صورت مختصر و مفید از قسمت ” تماس با ما ” سایت برای ما ارسال کنند ، و حتما در قسمت موضوع ، کلمه ” تورهای مسافرتی ” را بنویسید . *همچنین می توانید تبلیغات تورهای خود را به این شماره۰۹۲۱۸۳۳۸۳۴۷ هم ارسال کنید.

** تورهای گردشگری شما به صورت رایگان در همین قسمت قرار می گیرد **

تور تهران به استانبول - از ۱۸ مهر ۹۴ تا ۱۰ آبان ۹۴ - هوائی - آتا - ۱,۱۲۰,۰۰۰ تومان

تور تهران به استانبول - از ۱۶ شهريور ۹۴ تا ۲۴ شهريور ۹۴ - هوائی - آتا - ۱,۳۳۰,۰۰۰ تومان

تور تهران به استانبول - از ۱۶ شهريور ۹۴ تا ۲۴ شهريور ۹۴ - هوائی - آتا - ۱,۵۱۰,۰۰۰ تومان

تور تهران به استانبول - از ۱۶ شهريور ۹۴ تا ۲۴ شهريور ۹۴ - هوائی - آتا - ۱,۶۲۰,۰۰۰ تومان

تور تهران به استانبول - ۷ شهريور ۹۴ - هوائی - قشم ایر

تور تهران به استانبول - از ۵ شهريور ۹۴ - هوائی - معراج

تور تهران به استانبول - ۰۳ شهريور ۹۴ - هوائی - قشم ایر

تور شیراز به استانبول - از ۲۸ مرداد ۹۴ - هوائی - ایرباس آسمان
تور تهران به استانبول - مرداد ۹۴ - هوائی - قشم ایر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *