خانه / تورهای گردشگری / تور مالزی / تور کوالالامپور سنگاپور

تور کوالالامپور سنگاپور

تور کوالالامپور سنگاپور یکی دیگر از تورهای ترکیبی کوالالامپور است . سنگاپور کشور بسیار کوچک ولی مدرن که هم مرز با کشور مالزی است . تور سنگاپور را هم می توان از مالزی با اتوبوس رفت و هم می توان با هواپیما به سنگاپور رسید . تور کوالالامپور سنگاپور مخصوص کسانی است که تمایل دارند در کنار کشور آسیایی مالزی ، یک کشور نیمه اروپایی مانند سنگاپور را تجربه کنند . در سنگاپور همه چیز کمی لوکس تر است ، اما دقت داشته باشید که همه هزینه ها در سنگاپور چند برابر از مالزی ،  گران تر است و واحد پول کشور سنگاپور ” دلار سنگاپور” است .

تور کوالالامپور سنگاپور  را به کسانی پیشنهاد می دهیم که می خواهند تجربه سفری لوکس تر را داشته باشند . البته این موضوع بستگی به هزینه ای که برای تور مسافرتی خود می کنید هم دارد .

تور کوالالامپور سنگاپور یکی دیگر از تورهای ترکیبی کوالالامپور است . سنگاپور کشور بسیار کوچک ولی مدرن که هم مرز با کشور مالزی است

 

 

تور کوالالامپور سنگاپور را معمولا ۴ روز کوالالامپور و ۳ روز سنگاپور بسته می شود که البته قابل افزایش هم هست .

جاذبه های گردشگری سنگاپور عبارتند از : موزه تاریخ سنگاپور ، محله چینی ها ، باغ وحش سنگاپور ، اسکله کلارک ، جزيره سنتوزا ، پارك شبانه سافاری ، موزه تمدن آسیا ، پارک شنی آسمانی خلیج مارینا ، موزه و سیاه چال چانگی ، مسجد عبدالغفور ،
پارک و مجسمه مرلاین(merlion) ، پل امواج هندروسون (Henderson Waves) ، معبد هندوستان کوچک و آکواریم دنیای زیر آب ، که اینها بخش کوچکی از جاذبه های گردشگری سنگاپور است.

در صورت تمایل می توانید اطلاعات تورهای خود را به صورت مختصر و مفید از قسمت ” تماس با ما ” سایت برای ما ارسال کنند ، و حتما در قسمت موضوع ، کلمه ” تورهای مسافرتی ” را بنویسید . *همچنین می توانید تبلیغات تورهای خود را به این شماره۰۹۲۱۸۳۳۸۳۴۷ هم ارسال کنید.

** تورهای گردشگری شما به صورت رایگان در همین قسمت قرار می گیرد **

تور تهران به کوالالامپور سنگاپور - از ۱۵ مهر ۹۴ الی ۲۳ مهر ۹۴ - هوائی - ماهان - ۲,۶۵۰,۰۰۰ تومان

تور تهران به کوالالامپور سنگاپور - از ۱۵ مهر ۹۴ الی ۲۳ مهر ۹۴ - هوائی - ماهان - ۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان

تور تهران به کوالالامپور سنگاپور - از ۰۱ مهر ۹۴ الی ۲۲ مهر ۹۴ - هوائی - ماهان - ۲,۷۹۰,۰۰۰ تومان

تور تهران به کوالالامپور سنگاپور ۱ مهر ۹۴ - هوائی - ماهان

تور تهران به کوالالامپور سنگاپور - از ۲۵ شهريور ۹۴ - هوائی - ماهان
تور تهران به کوالالامپور سنگاپور - مرداد ۹۴ - هوائی - ایران ایر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *