خانه / تورهای گردشگری / تور مالزی / تور کوالالامپور لنکاوی

تور کوالالامپور لنکاوی

تور کوالالامپور لنکاوی یکی از تورهای ترکیبی کشور مالزی است . تور لنکاوی برای افرادی مناسب تر است که به دنبال آرامش هستند . شما در جزیره زیبای لنکاوی می توانید در دل طبیعت غرق شوید و از سواحل بکر و دست نخورده لنکاوی لذت ببرید . تور کوالالامپور لنکاوی ترکیب مناسبی است که بعد از خرید  بازدید از جاذبه های گردشگری کوالالامپور ، به آغوش امن جزیره آرام لنکاوی پناه ببرید و خستگی یکسال کار را زا تن خود بیرون کنید . جنگل ، دریا ، آبشار ، طبیعت همه یکجا در جزیره لنکاوی جمع شده اند تا یک سفر آرام را به شما هدیه دهند .

تور کوالالامپور لنکاوی یکی از تورهای ترکیبی کشور مالزی است . تور لنکاوی برای افرادی مناسب تر است که به دنبال آرامش هستند .

تور کوالالامپور لنکاوی مخصوص کسانی است که به دنبالی آرامشی بکر ، ورزش های دریایی ، غواصی ، غارنوردی ، طبیعت گردی هستند . اکثر جاذبه های گردشگری لنکاوی طبیعی است و مانند کوالالامپور و حتی پنانگ از جنب و جوش خاصی خبری نیست ، اینجا در جزیره لنکاوی باید آرام بود و به صدای آرامش دریا و طبیعت گوش داد و لذت برد .

در تور کوالالامپور لنکاوی که معمولا به صورت ۴ روز کوالالامپور و ۳ روز لنکاوی بسته می شود که قابل افزایش هم است می توانید در فرصت کوتاهی که در جزیره لنکاوی هستید از جاذبه های گردشگری لنکاوی دیدن کنید . مهمترین جاذبه های گردشگری لنکاوی عبارتند از : تور دریایی آیلند هاپینگ ، ساحل کوک ، ساحل کاسوارین ، ساحل پاسیر هیتام ، پارک دریایی پولائو پایار ، آبشاارهای تلاگا توجو یا هفت چشمه ، گونونگ رایا ، مزرعه کروکودیل ها ، باغ کشتزارهای برنج لامان ، پارک لاجندا ، پارک حیات وحش لنکاوی ،
پل هوایی لنکاوی ، دهکده شرقی و بهشت پرندگان لنکاوی . که اینها بخش کوچکی از جاذبه های گردشگری لنکاوی است که شما می توانید در  تور کوالالامپور لنکاوی از آن دیدن کنید .

در صورت تمایل می توانید اطلاعات تورهای خود را به صورت مختصر و مفید از قسمت ” تماس با ما ” سایت برای ما ارسال کنند ، و حتما در قسمت موضوع ، کلمه ” تورهای مسافرتی ” را بنویسید . *همچنین می توانید تبلیغات تورهای خود را به این شماره۰۹۲۱۸۳۳۸۳۴۷ هم ارسال کنید.

** تورهای گردشگری شما به صورت رایگان در همین قسمت قرار می گیرد **

تور تهران به کوالالامپور لنکاوی - از ۱۹ مهر ۹۴ تا ۲۹ آذر ۹۴ - هوائی - ماهان - ۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان

تور تهران به کوالالامپور لنکاوی - از ۱۴ شهريور ۹۴ تا ۳۱ شهريور ۹۴ - هوائی - عمان ایر - ۳,۷۰۰,۰۰۰ تومان

تور تهران به کوالالامپور لنکاوی از ۱۰ شهریور ۹۴ - هوائی - عمان ایر
تور تهران به کوالالامپور لنکاوی - ۲۶ مرداد ۹۴ - هوائی - قطر ایرویز
تور تهران به کوالالامپور لنکاوی - مرداد ۹۴ - هوائی - ایران ایر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *