خانه / تورهای گردشگری / تور مالزی / تور کوالالامپور پنانگ

تور کوالالامپور پنانگ

تور کوالالامپور پنانگ یکی از تورهای ترکیبی کشور مالزی است . تور کوالالامپور پنانگ را معمولا کسانی انتخاب می کنند که می خواهند در کنار هیجان و پرجنب و جوشی کوالالامپور از آرامش سواحل زیبای پنانگ هم استفاده کنند . در تور کوالالامپور پنانگ شما هم می توانید از جاذبه های گردشگری کوالالامپور استفاده کنید و هم از جاذبه های گردشگری پنانگ و سواحل زیبایی پنانگ هم آرامش را به شما هدیه خواهند داد. همانطور که قبلا  هم خدمتتان عرض کردم تور کوالالامپور پنانگ به کسانی پیشنهاد می دهیم که در گذشته حداقل یک بار به کوالالامپور سفر کرده اند . تور کوالالامپور پنانگ معمولا به صورت ۴ روز کوالالامپور و ۳ روز پنانگ بسته می شود که البته قابل افزایش هم هست . در ۴ روز مطمعنا شما نمی توانید حتی از جاذبه اصلی و مهم گردشگری کوالالامپور هم دیدن کنیم و اگر قبلا تور کوالالامپور را تجربه کرده باشید ، در این سفر می توانید از دیگر جاذبه های  کوالالامپور که در سفری قبلی فرصتی برای بازدید از آنها نداشتید ، دیدن کنید .

تور کوالالامپور پنانگ یکی از تورهای ترکیبی کشور مالزی است . تور کوالالامپور پنانگ را معمولا کسانی انتخاب می کنند که می خواهند در کنار هیجان و پرجنب و جوشی کوالالامپور از آرامش زیبای پنانگ هم استفاده کنند .

در تور کوالالامپور پنانگ ، فرصت مناسبی است در زمان کوتاهی که در شهر زیبا و ساحلی پنانگ هستید ، علاوه بر سواحل زیبای پنانگ از جاذبه های گردشگری پنانگ هم دیدن کنید . مهم ترین جاذبه های گردشگری پنانگ شامل : تپه پنانگ (Penang Hill) ، مزرعه پروانه ها ، قلعه کورنوالیس (Cornwallis) ، معبد وات چایا مانگ کالارام ، محله چینی ها ، موزه اسباب بازی پنانگ ، پل پنانگ ، باغ گونه های گرمسیری پنانگ ، عمارت چئونگ فَت تزه ، معبد کِک لوک سی (Kek Lok Si Temple) است . که اینها بخش کوچکی از جاذبه های گردشگری پنانگ است که می توانید در چند روزی که در تور کوالالامپور – پنانگ ، در شهر زیبای پنانگ سپری می کنید از آنها بازدید کنید .

در صورت تمایل می توانید اطلاعات تورهای خود را به صورت مختصر و مفید از قسمت ” تماس با ما ” سایت برای ما ارسال کنند ، و حتما در قسمت موضوع ، کلمه ” تورهای مسافرتی ” را بنویسید . *همچنین می توانید تبلیغات تورهای خود را به این شماره۰۹۲۱۸۳۳۸۳۴۷ هم ارسال کنید.

** تورهای گردشگری شما به صورت رایگان در همین قسمت قرار می گیرد **

تور تهران به کوالالامپور پنانگ - از ۱۹ مهر ۹۴ تا ۳۰ مهر ۹۴ - هوائی - ماهان - ۳,۱۰۰,۰۰۰ تومان

تور تهران به کوالالامپور پنانگ - از ۰۸ مهر ۹۴ تا ۱۶ مهر ۹۴ - هوائی - ماهان - ۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان

تور تهران به کوالالامپور پنانگ ۸ مهر ۹۴ - هوائی - ماهان

تور تهران به کوالالامپور پنانگ - ۱ مهر ۹۴ - هوائی - ماهان

تور تهران به کوالالامپور پنانگ - ۲۹ شهریور ۹۴ - هوائی - ماهان
تور تهران به کوالالامپور پنانگ - مرداد ۹۴ - هوائی - ایران ایر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *