خانه / تورهای گردشگری / تور مالزی / تور کوالالامپور

تور کوالالامپور

تور کوالالامپور یکی از محبوب ترین تورهای مالزی بخصوص برای ایرانیان است . پیشنهاد ما این است اگر برای اولین بار است که به کشور سرسبز و استوایی مالزی سفر می کنید حتما پکیج تور کوالالامپور را به صورت تکی استفاده کنید و از تورهای ترکیبی با شهرهای دیگر استفاده نکنید . البته این موضوع سلیقه ای است اما این پیشنهاد از طرف سایت “بهترین های گردشگری جهان” به این دلیل است که جاذبه های گردشگری کوالالامپور بسیار زیاد است و در یک تور یک هفته ای گنجانده نمی شود ، پس بهتر این است که حداقل برای اولین سفر به مالزی ، کل زمان تور را در کوالالامپور باشید تا بتوانید از بهترین جاذبه های کوالالامپور بازدید کنید .

شما در یک پکیج تور کوالالامپور که معمولا بین ۶ تا ۹ روز متغییر است می توانید از این جاذبه های کوالالامپور دیدن کنید : برج‌های دوقلوی پتروناس ، برج کوالالامپور ، آکواریوم KLCC کوالالامپور ، پارک آبی سان وی لاگون ، بلندی های گنتینگ ، برجایا هیل ( Berjaya Hills ) ، غارهای باتو کیو ، مسجد جامع کوالالامپور ، که البته این موارد بخش کوچکی از جاذبه های گردشگری کوالالامپور است.

تور کوالالامپور یکی از محبوب ترین تورهای مالزی بخصوص برای ایرانیان است . پیشنهاد ما این است اگر برای اولین بار است که به کشور سرسبز و استوایی مالزی سفر می کنید حتما از پکیج تور کوالالامپور را به صورت تکی استفاده کنید و از تورهای ترکیبی با شهرهای دیگر استفاده نکنید

در صورت تمایل می توانید اطلاعات تورهای خود را به صورت مختصر و مفید از قسمت ” تماس با ما ” سایت برای ما ارسال کنند ، و حتما در قسمت موضوع ، کلمه ” تورهای مسافرتی ” را بنویسید . *همچنین می توانید تبلیغات تورهای خود را به این شماره۰۹۲۱۸۳۳۸۳۴۷ هم ارسال کنید.

** تورهای گردشگری شما به صورت رایگان در همین قسمت قرار می گیرد **

تور تهران به کوالالامپور - از ۱۸ دی ۹۴ الی ۱۸ بهمن ۹۴ - هوائی - ماهان - ۱,۸۲۰,۰۰۰ تومان

تور تهران به کوالالامپور - از ۰۳ مهر ۹۴ الی ۲۹ آبان ۹۴ - هوائی - ایران ایر - ۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان

تور تهران به کوالالامپور - از ۱۷ شهريور ۹۴ الی ۲۶ شهريور ۹۴ - هوائی - عمان ایر - ۲,۶۸۰,۰۰۰ تومان

تور تهران به کوالالامپور از ۱۱ شهریور ۹۴ - هوائی - عمان ایر

تور تهران به کوالالامپور ۶ شهریور ۹۴ - هوائی - ایران ایر

تور تهران به کوالالامپور - ۳ و ۶ شهریور ۹۴ - هوائی - ایران ایر

تور تهران به کوالالامپور - ۳ شهریور ۹۴ - هوائی - ایران ایر

تور تهران به کوالالامپور - ۲۰ مرداد ۹۴ - هوائی - ایران ایر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *