خانه / اخبار گردشگری / جشنواره باربیکیو کباب و شیشلیک ارمنستان

جشنواره باربیکیو کباب و شیشلیک ارمنستان

آیا شما کسی را می شناسید که کباب دوست نداشته باشد ؟ ما هم نمی شناسیم. به خصوص کباب کردن ارمنی ها که آنقدر جالب است که باید به تماشا بنشینید تا لذت واقعی این موضوع را حس کنید. جشنواره باربیکیو کباب و شیشلیک ارمنستان هر ساله با حضور سرآشپزهای حرفه ای و آماتور از مناطق مختلف ارمنستان برای پخت ۴۰ گونه کباب و هر کدام با ویژگی های خاص خود در شهر آختالا (Akhtalla) در استان لوری در ۱۸۵ کیلومتری ایروان برگزار می شود تا طعم واقعی کباب ارمنی را به مهمانان حاضر در این جشنواره ثابت کند .

امسال هم جشنواره باربیکیو کباب و شیشلیک ارمنستان در تاریخ ۱۲ – ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۵ (۲۱ – ۲۲ شهریور ۹۴) در شهر آختالا برگزار می شود . آهنگ ارمنی ملی و رقص ، بازی های سنتی و برنامه های دیگر در کنار طعم و مزه کباب ارمنی ، نیز برگزار خواهد شد. در طول جشنواره رقابت های مختلف و بازی های محلی مختلفی برگزار می شود. ، تورهای پیاده روی کوتاه مدت از دیگر برنامه های جشنواره باربیکیو کباب و شیشلیک ارمنستان در  منطقه Akhtalla  خواهد بود.

رویدادهای اصلی این جشنواره شامل : مراسم افتتاحیه بزرگ ، رقابت سرآشپزهای حرفه ای برای پخت بهترین و خوشمزه ترین کباب ، رقابت سازندگان کباب خانگی ، بازی های ملی و مسابقات قومی و موسیقی معاصر ، رقص ، بازی ، اجرای تئاتر  و غیره خواهد بود.

September 2015
Barbeque festival
(Venue: Akhtalla (Lori region

مطالب تصادفی جالب

جشنواره خوراک شناسی بین المللی در مالزی (Malaysia International Gourmet Festival) یا به عبارتی جشنواره MIGF یک حماسه تاریخی است که هر ساله میزبان بهترین و مطرح ترین سرآشپزهای محبوب برای به وجود آوردن غذاهای اسطوره ای در کوالالامپور است .

جشنواره خوراک شناسی بین المللی در مالزی

پنج‌شنبه, سپتامبر 17, 2015جشنواره خوراک شناسی بین المللی در مالزی (Malaysia International Gourmet Festival) یا به ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *