خانه / اخبار گردشگری / رشد گردشگری ارمنستان در سال ۲۰۱۵

رشد گردشگری ارمنستان در سال ۲۰۱۵

رشد گردشگری ارمنستان در سال ۲۰۱۵ به طور قابل توجهی بالا رفته است و با توجه به رویدادهای برگزار شده در این سال که مورد پسند عامه مردم قرار گرفته است، رئیس آژانس تور مارینا در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: با گزارش ها و ارزیابی های انجام شده ، ۲۵۶،۹۱۷ گردشگر در ارمنستان در سه ماهه دوم سال جاری، که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته  ۱٫۸٪ افزایش داشته است.

وی گفت، طیف گسترده ای از رویدادهای مختلف ، از جمله نمایشگاه ها، جشنواره ها، بزرگداشت صدمین سالگرد نسل کشی ارامنه و جریان بازی های پان ارمنی (Pan-Armenian Games) منجر به رشد بی سابقه گردشگری ارمنستان شده است .

رئیس آژانس البته به این موضوع اشاره کرد که هر کسی که به  ارمنستان می آید یک توریست نیست و محاسبات باید حساب شده از فرودگاه ها، هتل ها شروع شود.

این کارشناس همچنین گفت که اروپا ، از جمله آلمان، اتریش، انگلستان و فرانسه و اسرائیل دارای بالاترین سهم از گردشگران در ارمنستان در سال ۲۰۱۵ را به خود اختصاص داده اند . او گفت: تعداد گردشگران از ژاپن و ایالات متحده آمریکا نیز افزایش یافته است، اما هنوز هم پروازهای مستقیم محدود است .

رشد گردشگری ارمنستان در سال 2015 به طور قابل توجهی بالا رفته است، با توجه به رویدادهای  برگزار شده در این سال که مورد پسند عامه مردم قرار گرفته است.

گردشگران ، ارمنستان و  گرجستان را با توجه به هزینه های پایین و نزدیکی جغرافیایی ، برای سفر بسیار ترجیح می دهند .

به گفته این کارشناس ، ارمنستان به خوبی در جهان معرفی شده است، و تلاش و فعالیت های بیشتری نیاز است تا بتواند مورد پسند عامه مردم در جهان قرار بگیرد.

منبع : www.arka.am

مطالب تصادفی جالب

جشنواره خوراک شناسی بین المللی در مالزی (Malaysia International Gourmet Festival) یا به عبارتی جشنواره MIGF یک حماسه تاریخی است که هر ساله میزبان بهترین و مطرح ترین سرآشپزهای محبوب برای به وجود آوردن غذاهای اسطوره ای در کوالالامپور است .

جشنواره خوراک شناسی بین المللی در مالزی

پنج‌شنبه, سپتامبر 17, 2015جشنواره خوراک شناسی بین المللی در مالزی (Malaysia International Gourmet Festival) یا به ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *