خانه / برترین جاذبه های گردشگری / جاذبه های تایلند / موزه بان تیلانکا ، خانه وارونه جزیره پوکت

موزه بان تیلانکا ، خانه وارونه جزیره پوکت

موزه بان تیلانکا (Baan Teelanka) یا خانه وارونه در آوریل ۲۰۱۴ در جزیره پوکت افتتاح شد. این موزه یکی از جاذبه های نوآورانه در جزیره پوکت است. موزه بان تیلانکا یک خانه وارونه سه طبقه ساخته شده با تکیه بر سقف آن است که با یک باغ پر پیچ و خم در حیاط خلوت آن آراسته شده است.

در آغاز  ، موزه بان تیلانکا توسط یک زن و شوهر سوئیس تایلندی طراحی و  مدیریت شد. این پروژه فکر کردن را به ارمغان می آورد و به بازدید کننده ، نگرش و ابعاد دیگری را از یک جاذبه گردشگری ارائه می دهد و فرصت مناسبی است برای گرفتن  عکس های پر شور و هیجانی است.

موزه بان تیلانکا اولین و تنها (در حال حاضر) خانه وارونه در تایلند است. این موزه ۱۳ متر ارتفاع دارد و با تخیل بالا و برجسته و بسیار دقیق ساخته شده است. وقتی وارد این خانه وارونه می شوید از سقف آن، عبور می کنید و از اتاق زیر شیروانی به طبقه دوم می رسید . شما می توانید از تمام اتاق های این خانه بازدید کنید و تنها تفاوت این است که شما این کار را در حالی که بر روی سقف راه می روید انجام می دهید!

مشاهده سه اتاق خواب (از جمله اتاق خواب کودکان)، اتاق نشیمن، آشپزخانه و حمام، با تمام مبلمان و دکوراسیون حلق آویز از کف. حتی ماهی های وارونه در دو آکواریوم! پرواز از پله ها به طبقه سوم: گاراژ و اتاق ابزار. سومین طبقه نیز یک نمایش بزرگ بر روی پیچ و خم واقع در پشت خانه ارائه می دهد.

ساعات کار : از ۱۰ صبح تا ۶ بعدازظهر
محل سکونت : دو کیلومتری از ورودی شمال جاده بای پاس.
محدوده قیمت: بزرگسالان ۲۹۰ بات، کودکان ۱۷۰ بات

مطالب تصادفی جالب

دماغه پرومتپ (Promthep Cape) شاید بهترین و شناخته شده محل در جزیره پوکت در تایلند باشد . هر روز اتوبوس های تور ، خودروهای شخصی برای تماشای غروب به اینجا می آیند .

چشم اندازهای پوکت – شگفتی های تایلند

پنج‌شنبه, آگوست 27, 2015چشم اندازهای پوکت مانند تصاویر سرسبز نقاشی زیباست . فقط کافی است ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *