خانه / برترین جاذبه های گردشگری / جاذبه های مالزی / موزه دولتی پنانگ و گالری هنری

موزه دولتی پنانگ و گالری هنری

راه رفتن در امتداد خیابان های جورج تاون (Georgetown) بسیاری از تجربه های به یاد ماندنی و نمایش خیره کننده از بسیاری ساختمان های پیش از جنگ را برای شما فراهم می کند . در میان تمام این زیبایی ها از معماری میراث پنانگ ، موزه دولتی پنانگ و گالری هنری (Penang State Museum and Art Gallery )در خیابان فارکوهار (Farquhar Street) می تواند از بهترین ها باشد.

در این موزه بسیاری از آثار تاریخی با بینش بسیار به زندگی قومی ملیت های مختلف در پنانگ به نمایش گذاشته شده است . در زیر نقشه قسمت های مختلف موزه دولتی پنانگ را مشاهده می کنید .

موزه دولتی پنانگ و گالری هنری در سال ۱۹۶۵ پس از نوسازی که شامل نقاشی مجدد و بازسازی قسمت های مختلف ساختمان و جمع آوری و مرتب کردن مجموعه تاریخی موزه بود ، برای اولین بار برای عموم آزاد شد. نمای ساختمان این موزه از دور به رنگ سفید است که ممکن است با ساختمان دولتی اشتباه گرفته شود .

برخی از مجموعه های موزه ، تحولات تاریخی پنانگ از زمان تاسیس آن توسط انگلیسی ها در سال ۱۷۸۶ تا اوایل قرن ۲۰ را به تصویر می کشد. این مجموعه ها شامل نقاشی های قدیمی، گالری های هنری ، عکس های قدیمی، نقشه ها، نمودارها، اسناد قدیمی، مبلمان چینی، گلدوزی های قدیمی، لباس عروسی مالایی و آثار تاریخی دیگر است.

در حیاط موزه دولتی پنانگ شما قادر به دیدن اولین واگن اورجینال تپه پنانگ (Penang Hill) و لنگری از ناوشکن فرانسوی “Mosquet” خواهید بود ، سه ماشین قدیمی که هر کدام از آنها داستان تاریخی از شخصیت های مهم زمان خود را در دل خود دارند در گوشه حیاط موزه پارک شده است .

زمان کار موزه : همه روزه به غیر جمعه ها و تعطیلات رسمی از ساعت ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر

 

مطالب تصادفی جالب

مرکز خرید گورنی پاراگُن ، در کنار ساحل با بیش از 40 بوتیک مد و 30 رستوران یک معیار کاملا منحصر به فرد در پنانگ است.

مرکز خرید گورنی پاراگُن پنانگ در مالزی

یکشنبه, اکتبر 11, 2015مرکز خرید گورنی پاراگُن (Gurney Paragon Mall) یکی از بهترین مراکز خرید پنانگ همراه ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *