خانه / تورهای گردشگری / تور تایلند / تور بانکوک پاتایا

تور بانکوک پاتایا

تور بانکوک پاتایا یک تور ترکیبی کشور تایلند است که کمتر پیش می آید که گردشگری ، تور بانکوک را به تنهایی برای مقصد خود به تایلند انتخاب کند ، مگر اینکه علاقه خاصی به جاذبه های گردشگری بانکوک داشته باشد و یا قصد خرید در بانکوک برای تجارت را داشته باشد. تور بانکوک پاتایا معمولا از ۷ روز تا ۹ روز بسته می شود که تعداد روزهای اقامت در بانکوک و پاتایا بسیار متغیر است .

بانکوک شهری نسبتا شلوغ و پرجنب و جوش است که دارای جاذبه های گردشگری بسیاری است که خیلی از آنها در دید گردشگران پنهان می ماند . بانکوک دارای مراکز خرید بزرگ و متنوع و گوناگونی است که بسیاری از گردشگران ، بانکوک را بیشتر برای خرید ، مخصوصا پوشاک انتخاب می کنند و در خرید پوشاک اگر کمی درباره مراکز خرید و مکان های خرید بانکوک اطلاعاتی داشته باشند ، مطمعنا موفق خواهند بود و خرید خوب و رضایت بخشی را خواهند داشت .

تور بانکوک پاتایا برای کسانی مناسب خواهد بود که هم به خرید ، هم به جاذبه های گردشگری تایلند و هم به آرامش علاقه دارند . در بانکوک می توانید خرید کنید و از جاذبه های گردشگری بانکوک بازدید کنید و در پاتایا هم می توانید از تمام این موارد شامل خرید خوب ، جاذبه های گردشگری جذاب و باورنکردنی و آرامش سواحل پاتایا لذت ببرید .

تور بانکوک پاتایا یک تور ترکیبی کشور تایلند است که کمتر پیش می آید که گردشگری ، تور بانکوک را به تنهایی برای مقصد خود به تایلند انتخاب کند

در اینجا به معرفی مهمترین جاذبه های گردشگری بانکوک و پاتایا می پردازیم :

جاذبه های گردشگری بانکوکمجموعه کاخ پادشاهی ( Grand Palace )، معبد وات پراکائو ( Wat Phra Kaew )، معبد بودای خوابیده ( Wat Pho ) ، بازار شناور بانکوک ( Bangkok Floating Market ) ، باغ رز ( Rose Garden ) ، مزرعه تمساح ها ( Crocodile Farm ) ، سافاری ورد ( Safari World ) ، شهر قدیمی و تاریخی آیوتایا ( Ayutthaya City ) ، باغ وحش دوزیت ( Dusit Zoo )

جاذبه های گردشگری پاتایا : پارک سنگ های چند میلیون ساله و مزرعه کروکودیل ها ( Million Years Stone Park & Crocodile Farm ) ، مینی سیام ( Mini Siam ) ، جزیره مرجانی ( Koh Larn ) ، باغ نانگ نوچ ( Nongnooch Tropical Garden ) ، باغ وحش ببرها ( Si Racha Tiger Zoo ) ، موزه ریپلی “باور می کنی با نه ؟” ( !Ripley’s Believe It or Not ) ، دنیای زیر آب ( Underwater World ) ، خانه مقدس حقیقت ( Sanctuary of Truth ) ، موزه هنری بطری های شیشه ای ( The Bottle Art Museum ) ، کوه بودا ( Khao Chi Chan ) ، معبد وانسانگ وارارام ( Wat Yansangwararam ) ، پارک آبی پاتایا

در صورت تمایل می توانید اطلاعات تورهای خود را به صورت مختصر و مفید از قسمت ” تماس با ما ” سایت برای ما ارسال کنند ، و حتما در قسمت موضوع ، کلمه ” تورهای مسافرتی ” را بنویسید . *همچنین می توانید تبلیغات تورهای خود را به این شماره ۰۹۲۱۸۳۳۸۳۴۷ هم ارسال کنید.

** تورهای گردشگری شما به صورت رایگان در همین قسمت قرار می گیرد **

تور تهران به بانکوک پاتایا - از ۳ مهر ۹۴ تا ۱۱ مهر ۹۴ - هوائی - قشم ایر - ۱,۸۹۰,۰۰۰ تومان

تور تهران به پاتایا - از ۳ مهر ۹۴ تا ۱۱ مهر ۹۴ - هوائی - ماهان - ۱,۸۸۰,۰۰۰ تومان

تور تهران به پاتایا - از ۳ مهر ۹۴ تا ۱۱ مهر ۹۴ - هوائی - ماهان - ۱,۸۹۰,۰۰۰ تومان

تور تهران به بانکوک پاتایا - از ۲۵ شهريور ۹۴ تا ۰۲ مهر ۹۴ - هوائی - ماهان - ۱,۸۹۵,۰۰۰ تومان

تور تهران به بانکوک پاتایا - ۱۶ شهریور ۹۴ - هوائی - ماهان

تور تهران به بانکوک پاتایا - ۹ شهریور ۹۴ - هوائی - ماهان
تور تهران به بانکوک پاتایا - مرداد ۹۴ - هوائی - قشم ایر

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *