خانه / تورهای گردشگری / تور تایلند / تور بانکوک پوکت

تور بانکوک پوکت

تور بانکوک پوکت یکی دیگر از تورهای ترکیبی تایلند است که در کنار هیجان ،خرید و زیبایی های بانکوک ، جزیره پوکت نیز آرامش را به شما گردشگران هدیه می دهد . جزیره پوکت از جزیره پاتایا بسیار آرام تر است و برای افرادی مناسب است که بیشتر به دنبال آرامش ساحل و دریا و جاذبه های طبیعی هستند . البته در پوکت هم می توان خرید کرد و از هیجان های خیابانی لذت برد ولی این موضوع به مراتب کمتر از پاتایا است .

به دلیل فاصله زیاد جزیره پوکت از شهر بانکوک در تور بانکوک پوکت ،  مسیر بانکوک به پوکت را با یک پرواز داخلی انجام می شود . پکیج تور بانکوک پوکت معمولا به صورت ۴ شب بانکوک و ۳ شب پوکت بسته می شود که طبیعتا قابل افزایش هم است .

تور بانکوک پوکت یکی دیگر از تورهای ترکیبی تایلند است که در کنار هیجان ،خرید و زیبایی های بانکوک ، جزیره پوکت آرامش را به شما گردشگران هدیه می دهد .

تور بانکوک پوکت را به به کسانی پیشنهاد می دهیم که علاقه زیادی به جاذبه های طبیعی تایلند دارند و تمایل دارند کنار دریا و جنگل استراحت کنند و محیط آرامی را در سفر خود سپری کنند.

جاذبه های گردشگری پوکت بسیار است که در اینجا به معرفی تعدادی از این جاذبه ها می پردازیم : آکواریوم پوکت ، باغ پروانه ها و دنیای حشرات، تورهای جنگلی ، فیل سواری و فعالیت های ماجراجویانه ، قایق رانی در دریای فانگ نگا بای (Phang Nga Bay) ، جزیره فی فی (Phi Phi) ، باغ وحش پوکت ، ساحل پاتونگ (Patong)، ساحل کیپ پانوا پوکت (Cape Panwa Beach)

در صورت تمایل می توانید اطلاعات تورهای خود را به صورت مختصر و مفید از قسمت ” تماس با ما ” سایت برای ما ارسال کنند ، و حتما در قسمت موضوع ، کلمه ” تورهای مسافرتی ” را بنویسید . *همچنین می توانید تبلیغات تورهای خود را به این شماره۰۹۲۱۸۳۳۸۳۴۷ هم ارسال کنید.

** تورهای گردشگری شما به صورت رایگان در همین قسمت قرار می گیرد **

تور تهران به بانکوک پوکت - ۱۰ آبان ۹۴ تا ۲۰ آذر ۹۴ - هوائی - ماهان - ۲,۶۳۶۲۵۰ تومان

تور تهران به بانکوک پوکت - ۲۹ شهريور ۹۴ تا ۰۶ مهر ۹۴ - هوائی - ماهان - ۲,۳۴۰,۰۰۰ تومان
تور تهران به بانکوک پوکت - شهریور ۹۴ - هوائی - ماهان
تور تهران به بانکوک پوکت - تا ۹ شهریور ۹۴ - هوائی - ماهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *