باغ گل شگفت انگیز دبی

باغ گل شگفت انگیز دبی (Dubai Miracle Garden) واقع  دبی لند (Dubailand) در نزدیکی مزارع عربستان و در روز ولنتاین بازگشایی شد. باغ گل شگفت انگیز دبی شامل بیش از ۴۵ میلیون گل در مساحت بیش از ۷۲،۰۰۰ متر مربع همراه با گل های رنگارنگ ، گل ارایی شکل قلب، ستاره ها، سوله ها، اهرام و غیره. در نظر گرفته شده و به عنوان یک جاذبه توریستی دبی با بیش از یک میلیون بازدید کننده در سال است که توسط شرکت محوطه سازی اکار (company Akar) توسعه داده شده است. نمایش گل در هر فصل تغییر خواهد کرد به طوری که بازدید کنندگان یک تجربه جدید در هر زمان برای تماشای این باغ را دارند.

باغ گل شگفت انگیز دبی در حال حاضر از ساعت ۱۰:۰۰ صبح تا ۱۰:۰۰ شب (روزانه) و در تعطیلات آخر هفته و تعطیلات عمومی از ساعت ۱۰:۰۰ صبح تا نیمه شب به روی علاقه مندان باز می باشد . این باغ هر ساله در اواخر ماه مه بسته خواهد شد و مجددا در اکتبر بازگشایی می شود. هزینه ورودی این باغ ۲۰ درهم برای بزرگسالان و کودکان سه ساله و بالاتر است.

باغ شگفت انگیز دبی ، رکورد طولانی ترین دیوار گل در کتاب گینس را ثبت کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>