خانه / برترین جاذبه های گردشگری / جاذبه های تایلند / موزه ریپلی باور میکنی یا نه،موزه شگفت انگیز در پاتایا

موزه ریپلی باور میکنی یا نه،موزه شگفت انگیز در پاتایا

در طبقه سوم مرکز خرید رویال گاردن پلازا (Royal Garden Plaza) در پاتایا ، موزه ریپلی باور میکنی یا نه (Ripley’s Believe It Or Not) بیش از ۳۰۰ نمایشگاه در داخل ۱۰ گالری با الهام از کتاب رابرت لروی ریپلی به همین نام، باور می کنی یا نه ریپلی !. طراحی شده است ، نمایشگاه ها تعجب آور ، تکان دهنده و خیره کننده هستند ، و موزه به شما اشیاء و مردمی را نشان می دهد که ثابت می کنند واقعیت می تواند عجیب تر از تخیل باشد.علاوه بر موزه ، در اینجا سواری های سرگرم کننده ، موزه مجسمه سازی، سینما ۱۲ بعدی و بالن سواری محبوب در آسمان که بهترین چشم انداز ها را ارائه می دهد ، وجود دارد.

داستان زندگی ریپلی با عنوان باور نکردنی در مجموعه های مختلف در داخل موزه است. ریپلی یک هنرمند خود آموخته است که جهان سفر کرد و تمام عجایب او در طول راه شاهد بوده است مستند شده است. او با شور زندگی طولانی برای سفر و ماجراهای در بسیاری از نقاط جهان فرود آمد ، چه اروپا، امریکا مرکزی، جنوبی، امریکا و آسیا.

سفرهای ماجراجویی و عجیب و کنجکاوانه او بعدها در سری کارتون هایی تحت عنوان “باور کنید یا نه!“، در تلویزیون پخش شد . اوج کار او ، در سری کارتون هایی در حدود ۸۰ میلیون بینده داشته است .

Ripley’s Believe It or Not
Opening Hours: 11:00 – ۲۳:۰۰
Location: 3rd floor, Royal Garden Plaza, Pattaya Beach Road
Tel: +66 (0) 38 710 294 to 8

مطالب تصادفی جالب

نمایش فانتاسی پوکت ، بزرگترین نشان جزیره پوکت است که با هنرمندان طناب باز ، و نمایش هنرمندانه با صدها فیل و سایر حیوانات با داستان های عجیب و غریب که آمیزه ای از سنت های کشور زیبای تایلند است

نمایش فانتاسی پوکت یا فانتاسی شو پوکت در تایلند

چهارشنبه, شهریور ۱۸, ۱۳۹۴نمایش فانتاسی پوکت ، بزرگترین نشان جزیره پوکت است که با هنرمندان طناب ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>